صنعت موسیقی در دنیای مدرن امروزی در حال پیشرفت است و روز به روز خواننده ها و گروه‌های موسیقی جدیدی پا به عرصه می‌گذارند. سال ۲۰۱۹ نیز ترانه‌ها و آهنگ‌های خوب زیادی منتشر شدند و ستاره های جوان و جدیدی قدرت ظهور یافتند. در ادامه معرفی خواننده ها و‌ گروه‌های موسیقی خارجی ، بهترین آهنگ های ۲۰۱۹ را به شما معرفی می‌کنیم. با مجله ویتال همراه باشید.

بهترین آهنگ های ۲۰۱۹

مجله رولینگ استون که یکی از مشهورترین مجله‌ها در زمینه موسیقی است، هر سال فهرستی از بهترین ترانه‌ها و آهنگ‌های سال را منتشر می‌کند. در فهرست بهترین آهنگ های ۲۰۱۹ ستاره‌های نوظهوری همچون بیلی ایلیش (Billie Eilish) و لیل ناز اکس (Lil Nas X) وجود دارند که به صورت ناگهانی محبوب شدند.

۱۰. جی بالوین ، بد بانی و مستر ایزی؛ مثل یک بچه

بهترین آهنگ های ۲۰۱۹

آهنگ Como un Bebé (مثل یک بچه) هشتمین ترک از آلبوم اوایسیس (Oasis) است. اوایسیس یک آلبوم مشترک از خواننده کلمبیایی جی بالوین (J Balvin) و خواننده پورتو ریکویی بد بانی (Bad Bunny) است. مستر ایزی (Mr Eazi) خواننده و ترانه‌سرای نیجریایی برای این آهنگ با آن‌ها همکاری کرده که نتیجه آن، یکی از بهترین آهنگ های ۲۰۱۹ است.

J Balvin, Bad Bunny & Mr Eazi
Como Un Bebe
J Balvin, Bad Bunny & Mr EaziComo Un Bebe

 

۹. شارون ون اتن ؛ هفده

بهترین آهنگ های ۲۰۱۹

آهنگ Seventeen (هفده) ششمین ترک از آلبوم فردا فردا به یادم بیار (Remind Me Tomorrow) از خواننده ایندی راک آمریکایی، شارون ون اتن (Sharon Van Etten) است. این آهنگ که در سبک پست پانک و یکی از بهترین آهنگ های ۲۰۱۹ به انتخاب مجله رولینگ استون است.

Sharon Van Etten
Seventeen
Sharon Van EttenSeventeen

 

۸. هوپ تالا ؛ عشق رنگی

بهترین آهنگ های ۲۰۱۹

هوپ تالا (Hope Tala) خواننده ۲۱ ساله از لندن، یکی از چهره‌های جدید موسیقی است و آهنگ Lovestained از او در میان خواننده های مشهور شهرت یافت. این آهنگ ترکیبی از بوسانوا و آر اند بی است و توانسته رتبه ۸ را در میان بهترین آهنگ های ۲۰۱۹ به دست آورد.

Hope Tala
Lovestained
Hope TalaLovestained

 

۷. بدبانی و ال آلفا ؛ رومی

بهترین آهنگ های ۲۰۱۹

بد بانی (Bad Bunny) خواننده و رپر پورتو ریکویی سبک ترپ لاتین و رگی‌تون است که شهرتش را در ساوندکلاد به دست آورد و با آهنگ Soy Peor (من بدترم) در سال ۲۰۱۶ مشهور شد. اولین آلبومش با نام برای همیشه (x 100pre) در سال ۲۰۱۸ منتشر شد که شامل ۱۵ آهنگ است. آهنگLa  Romana (رومی) که با ال آلفا (El Alfa) خواننده دومینیکنی خوانده است تبدیل به یکی از بهترین آهنگ ۲۰۱۹ به انتخاب مجله رولینگ استون شده است.

Bad Bunny ft. El Alfa
La Romana
Bad Bunny ft. El AlfaLa Romana

 

۶. ومپایر ویکند؛ تالار هارمونی

بهترین آهنگ های ۲۰۱۹

گروه موسیقی ومپایر ویکند (Vampire Weekend) گروه ایندی راک آمریکایی است که جوایز زیادی از جمله ۲ جایزه گرمی بهترین آلبوم آلترناتیو و جایزه NME را به دست آورده است. چهارمین آلبوم استودیویی ومپایر ویکند با نام پدرعروس (Father of the Bride) در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. آهنگ Harmony Hall (تالار هارمونی) از این آلبوم یکی از بهترین آهنگ های ۲۰۱۹ و یکی از بهترین آهنگ‌های گروه است که نامزد دریافت جایزه گرمی بهترین آهنگ راک ۲۰۱۹ نیز شد.

Vampire Weekend
Harmony Hall
Vampire WeekendHarmony Hall

 

۵. دابیبی ؛ شوگ

بهترین آهنگ های ۲۰۱۹

آهنگ Suge (شوگ) دومین آهنگ از آلبوم Baby on Baby دابیبی (DaBaby) خواننده و رپر آمریکایی است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. این آهنگ رتبه هفتم در ۱۰۰ آهنگ برتر بیلبورد را به دست آورد. این آهنگ رتبه دوم از بهترین آهنگ های ۲۰۱۹ به انتخاب از سوی کمپانی کامپلکس (Complex) و رتبه دوازدهم از سوی بیلبورد را به دست آورد. همچنین آهنگ Suge نامزد دریافت جایزه گرمی بهترین آهنگ رپ و بهترین اجرای رپ شد.

DaBaby
Suge
DaBabySuge

 

۴. تیلور سویفت ؛ تابستان ظالم

بهترین آهنگ های ۲۰۱۹

طبق معمول همیشه در فهرست بهترین آهنگ های سال ، آهنگی از تیلور سویفت (Taylor Swift‎) نیز حضور دارد. آهنگ Cruel Summer (تابستان ظالم) دومین ترک از آلبوم هفتم تیلور سویفت با نام عاشق (Lover) است. سبک آهنگ تابستان ظالم سینث پاپ و اینداستریال پاپ و درباره تجربه یک عشق تابستانی شدید و دردناک است. این آهنگ را یکی از بهترین آهنگ های تیلور سویفت می‌دانند. مجله بیلبورد و رولینگ استون این آهنگ را یکی از بهترین آهنگ های ۲۰۱۹ انتخاب کرده‌اند.

Taylor Swift
Cruel Summer
Taylor SwiftCruel Summer

 

۳. لیل ناز اکس و بیلی ری سایرس ؛ جاده قدیمی

بهترین آهنگ های ۲۰۱۹

جاده قدیمی یا جاده شهر قدیمی (Old Town Road) آهنگی از لیل ناز اکس (Lil Nas X) خواننده و رپر آمریکایی است که اولین بار در شبکه اجتماعی تیک‌تاک منتشر شد. پس از موفقیتش لیل ناز اکس با کلمبیا رکوردز قرارداد بست و آن را به صورت رسمی منتشر کرد. آهنگ جاده قدیمی دو بار به صورت رسمی ریمیکس شده است؛ یک بار با بیلی ری سایرس، خواننده کانتری آمریکایی و بار دیگر با سایرس و دیپلو که اولی به شهرت بیشتری دست پیدا کرد. بخش زیادی از آهنگ جاده قدیمی بازسازی آهنگی بی کلام از گروه ناین اینچ نیلز (Nine Inch Nails) است. این آهنگ یکی از بهترین آهنگ های تابستانی تاریخ به انتخاب مجله رولینگ استون است.

آهنگ جاده قدیمی و ریمیکس آن با بیلی ری سایرس به رتبه اول بهترین آهنگ‌های بیلبورد دست یافت. لیل ناز اکس و بیلی ری سایرس جایزه گرمی اجرای دو نفره برتر پاپ و همچنین بهترین موزیک ویدیو سال را برای این آهنگ به دست آوردند.

Lil Nas X ft. Billy Ray Cyrus
Old Town Road
Lil Nas X ft. Billy Ray CyrusOld Town Road

 

۲. لیزو ؛ حقیقت درد داره

بهترین آهنگ های ۲۰۱۹

آهنگ حقیقت درد داره (Truth Hurts) از لیزو (Lizzo) خواننده و رپر آمریکایی سال ۲۰۱۷ منتشر شد اما سال ۲۰۱۹ آن را به صورت تک‌آهنگ مجددا منتشر کرد که تبدیل به یکی از بهترین آهنگ های ۲۰۱۹ تبدیل شد. آهنگ Truth Hurts نامزد دریافت سه جایزه گرمی از جمله بهترین ضبط سال، بهترین آهنگ سال و بهترین اجرای پاپ شد که توانست جایزه بهترین اجرای پاپ را به دست آورد. لیزو یکی از موفق‌ترین خواننده های زن تاریخ موسیقی اسا و آهنگ Cuz I Love You (چون من دوستت دارم) از او به عنوان بهترین آهنگ عاشقانه تمام دوران ها انتخاب شده است.

Lizzo
Truth Hurts
LizzoTruth Hurts

 

۱. بیلی ایلیش ؛ مرد بد

بهترین آهنگ های ۲۰۱۹

ترانه مرد بد (Bad Guy) مشهورترین ترانه بیلی ایلیش است که رتبه اول را در ۱۰۰ آهنگ برتر سال کسب کرد و حتی ریمیکسی از این آهنگ با خواننده مشهور آمریکایی، جاستین بیبر که برای ایلیش در کودکی خیلی محبوب بود منتشر شد. بیلی ایلیش برای این آهنگ همچنین جایزه گرمی بهترین ترانه و بهترین ضبط سال را به دست آورد. بیلی ایلیش جوان‌ترین هنرمندی است که توانسته در یک سال چهار جایزه اصلی گرمی را به دست آورد.

Billie Eilish
Bad Guy
Billie EilishBad Guy

 

اگر به موسیقی علاقه دارید، در بخش موسیقی مجله ویتال ما هر هفته خواننده‌ها و گروه‌های موسیقی مختلفی از سراسر دنیا به شما معرفی می‌کنیم.

۲ نظر

نظر شما چیست؟

Pin It