صنعت طراحی داخلی هم مانند هر صنعت دیگری در دنیای امروز مدام درحال تغییر است و هر سال ترند رنگ دکوراسیون جدیدی مطرح می‌شود. با آغاز سال جدید هم خیلی‌ها علاقه دارند خانه‌ای خاص و‌ مطابق ترندهای روز داشته باشند. در این مطلب رنگ‌هایی را معرفی می‌کنیم که در سال جدید ترند دکوراسیون داخلی خانه هستند.

۷ ترند رنگ دکوراسیون در سال جدید

انتخاب رنگ برای دکوراسیون خانه همیشه یکی از سخت ترین کارهای طراحی داخلی است اما یک راه‌ ساده‌ نیز برای انتخاب رنگ وجود دارد. استفاده از ترند رنگ دکوراسیون در هر سال! برای این کار هم می‌توانید از قانون استفاده از رنگ در طراحی داخلی استفاده کنید.

شامپاینی

ترند رنگ دکوراسیون

یکی از مهم‌ترین ترند رنگ دکوراسیون در سال جدید رنگ شامپاینی است. این رنگ قرار است جایگزینی برای رنگ خاکستری که سال‌های زیادی است حرف اول را در زراحی داخلی می‌زند باشد. رنگ شامپاینی که تن رنگی بژ طبیعی دارد به خانه گرما می‌بخشد و حس آرامش به همراه دارد.

آبی ملوانی

ترند رنگ دکوراسیون

طیف‌های رنگی آبی از بهترین رنگ‌ها برای طراحی داخلی است. آرامش‌بخش هستند و انتخاب ایده‌آلی برای اتاق خواب و سرویس‌های بهداشتی است. برای امسال آبی لاجوردی و آبی پاستلی را فراموش کنید و از رنگ‌های آبی تیره و آبی ملوانی به عنوان طیف خنثی استفاده کنید. برای ایجاد تضاد هم رنگ قرمز تیره و زرد به کار ببرید.

آبی ملوانی از جمله رنگ‌های محبوب طراحی داخلی است که ترند رنگ دکوراسیون امسال شده است. این رنگ را می توان با رنگ شامپاینی استفاده کرد و فضایی دنج به وجود آورد. حتی می‌توانید به عنوان رنگ دیوار از آن استفاده کرد.

زرد لیمویی

ترند رنگ دکوراسیون

زرد رنگ شادی و خوشبینی است و به سادگی حس سرزندگی به خانه می‌آورد اما استفاده زیاد از آن می‌تواند برعکس عمل کند. این ترند رنگ دکوراسیون را می‌توان به عنوان رنگ یک دیوار یا اتاق کودک و اتاق کار استفاده کرد.

ذغالی

ترند رنگ دکوراسیون

رنگ‌های تیره چند سالی است که ترند رنگ دکوراسیون محسوب می‌شوند. رنگ ذغالی نیز از جمله رنگ‌هایی است که می‌توان تقریبا در هر قسمتی از خانه از آن استفاده کرد؛ اتاق خواب، آشپزخانه، سرویس بهداشتی و … . از رنگ ذغالی می‌توان به عنوان رنگ اصلی دیوارها نیز استفاده کرد و با طیف‌های مختلف خاکستری به فضا عمق بخشید.

سبز تیره

ترند رنگ دکوراسیون

طیف‌های رنگی سبز همگی نشان‌دهنده طبیعت هستند و القاکننده آرامش و راحتی هستند. رنگ سبز را می‌توان در قسمت‌های مختلف خانه استفاده کرد. اما اگر می‌خواهید متفاوت و‌ جسور باشید، از رنگ سبز تیره استفاده کنید! سیز تیره را می‌توانید با رنگ‌های خنثی تیره مثل قهوه‌ای تیره و مشکی استفاده کنید و رنگ‌های مسی و طلایی را برای ایجاد تضاد رنگی به کار ببرید.

صورتی چرک

ترند رنگ دکوراسیون

صورتی چرک یکی از زیباترین ترند رنگ دکوراسیون داخلی است؛ رنگی فوق‌العاده زیبا که در عین حالی که خنثی است اما رنگ به خانه می‌آورد. از این رنگ برای دیوار اصلی سالن، یک یا چند مبل یا تعدادی کوسن استفاده کنید. برای جلوه بیشتر این رنگ سفید به کار ببرید. اما اگر می‌خواهید جسورتر عمل کنید می‌توانید از آبی کمرنگ با قرمز‌های پررنگ استفاده کنید.

انبه‌ای

ترند رنگ دکوراسیون

رنگ انبه‌ای در دکوراسیون بسیار انرژی‌بخش و زیبا است. از انبه‌ای می‌توان به عنوان رنگ دیوار اصلی سالن استفاده کرد. همچنین از این رنگ در کوسن‌ها، یا یک مبل تک‌نفره و یا تابلو استفاده کرد.

به جز رنگ‌های ذکر شده در بالا، رنگ سبز زیتونی، قرمز تیره و صورتی روشن نیز ترند رنگ دکوراسیون امسال به شمار می‌روند. اگر به دکوراسیون خانه علاقمند هستید، بخش دکوراسیون داخلی مجله ویتال را دنبال کنید.

۲ نظر

نظر شما چیست؟

Pin It