درباره ما

مجله ویتال یک مجله اینترنتی در زمینه‌های مختلف هنر و سبک زندگی از جمله سینما و تلویزیون ، موسیقی و مد و فشن ، همچنین معرفی هنرمندان ایرانی در زمینه‌های مختلف است. ویتال فعالیت خود را از سال ۹۷ با یک مجله اینستاگرامی آغاز کرده است و با بازخورد بسیار مثبت و گسترده‌ای روبرو شد؛ به همین دلیل تصمیم دارد با تولید محتوایی باکیفیت، هدفمند و مناسب در موضوعات گوناگون کار خود را به صورت جدی‌تر دنبال کند.

هدف مجله اینترنتی ویتال تبدیل شدن به معتبرترین و باکیفیت‌ترین مجله اینترنتی در زمینه موسیقی ، سینما ، فشن و سبک زندگی است و با ارائه مطالب منحصر به فرد و به روز در این زمینه‌ها در این راه می‌کوشد.

در مجله ویتال می‌توانید در بخش موسیقی با گروه‌های موسیقی مختلف ایرانی و خارجی، خواننده‌ها، انوع سبک های موسیقی، در بخش چهره‌ها با هنرمندان موفق ایرانی و غیرایرانی ، در بخش سینما با جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، معرفی و پیشنهاد فیلم و سریال‌هایی در ژانرهای مختلف ، مقالات به روز و مختلف  و همچنین از رویدادهای سینما و تلویزیون مطلع شوید. همچنین در بخش مد و فشن با انواع استایل، طراحان لباس ایرانی و خارجی، برندها ، رویدادهای مد و فشن  و دیگر رویدادهای هنری آشنا شوید.

 

Pin It