ادل (Adele) خواننده و ترانه‌سرای بریتانیایی مشهور که نامش در میان پرفروش‌ترین هنرمندان موسیقی قرار دارد، پنج سال است آلبوم جدیدی منتشر نکرده است. حال در جدیدترین اخبار موسیقی مجله ویتال به نقل از راجر فریدمن، آلبوم جدید ادل در سال ۲۰۲۰ تا ده روز دیگر منتشر خواهد شد. راجر فریدمن که قبلا تاریخ انتشار آلبوم قبلی او را خبر داده بود، اعلام کرد که آلبوم ۲۰۲۰ ادل تا سی‌ام اکتبر که برابر است با ۹ آبان ماه منتشر خواهد شد.

گرچه ادل خودش این موضوع را تایید نکرده اما فریدمن در ستون خبری مشهورش با نام شوبیز ۴۱۱ (Showbiz 411) اعلام کرد که دلیل حضور او پس از ۵ سال غیبت به عنوان میزبان در یکی از مشهورترین برنامه‌های زنده آمریکا، یعنی پخش زنده شنبه شب (Saturday Night Live) اعلام انتشار آلبومش است. هنوز نام آلبوم یا اطلاعات بیشتری در این خصوص منتشر نشده است اما بسیاری حدس می‌زنند که نام آلبوم جدید او ۳۲ باشد؛ چرا که آلبوم‌های او همگی اشاره به سن دارند.

آلبوم ۲۰۲۰ ادل

ادل تا کنون سه آلبوم استودیویی منتشر کرده است؛ اولین آلبومش در سال ۲۰۰۸ با نام نوزده (۱۹) روانه بازار شد که موفقیت تجاری به همراه داشت و ادل برای این آلبوم جوایز زیادی از جمله جایزه گرمی بهترین هنرمند جدید را به دست آورد. دومین آلبومش با نام ۲۱ در سال ۲۰۱۱ منتشر شد که رکورد طولانی‌ترین مدت صدرنشینی در جدول پرفروش‌ترین آلبوم‌های موسیقی در بریتانیا را در کتاب رکوردهای جهانی گینس ثبت و ۶ جایزه گرمی را برای آن دریافت کرد.

سومین آلبومش با نام ۲۵ را در سال ۲۰۱۵ منتشر کرد که برنده جایزه آلبوم سال گرمی شد و رکورد بیشترین فروش در هفته اول را در ایالات متحد و بریتانیا شکست و در بیشتر جداول موسیقی جهان در صدر قرار گرفت. حال انتظار می‌رود آلبوم جدید ادل ۲۰۲۰ نیز رکورد فروش و جوایز را بزند و از آنجایی که این آلبوم قبل از هالووین و همچنین نزدیک به تعطیلات کریسمس  منتشر می‌شود، فروش بسیار بالایی داشته باشد.

آلبوم جدید ادل ۲۰۲۰

حال باید منتظر برنامه SLN (پخش زنده شنبه شب) با میزبانی ادل و با حضور مهمان این برنامه، اچ‌ای‌آر (H.E.R) در تاریخ شنبه ۲۴ اکتبر (۳ آبان ماه) باشیم تا ببینیم این گمانه‌زنی‌ها درست از آب در می‌آید یا خیر!

نظر شما درباره آلبوم جدید ادل چیست؟ آیا آلبوم ۲۰۲۰ ادل می‌تواند موفقیت‌های پیشین او را تکرار کند؟ اگر به موسیقی علاقه دارید، در بخش موسیقی مجله ویتال ما هر هفته خواننده‌ها و گروه‌های موسیقی مختلفی از سراسر دنیا به شما معرفی می‌کنیم.

نظر شما چیست؟

Pin It