شبکه هولو (HULU) که یکی از زیرمجموعه‌های دیزنی به شمار می‌رود که در سال ۲۰۰۷ فعالیت خود را آغاز کرده است. شبکه HULU جوایز سینمایی و تلویزیونی مختلفی را در طول سال‌های فعالیتش کسب کرده است اما بهترین سریال HULU کدام است؟ در این مطلب از لیست فیلم و سریال و در ادامه معرفی بهترین سریال های هر شبکه، امروز به سراغ معرفی بهترین سریال های شبکه HULU رفته‌ایم.

بهترین سریال های شبکه HULU

در کنار شبکه‌هایی همچون نتفلیکس و HBO شاید افراد کمتری به دنبال فیلم‌ها و سریال‌های شبکه‌های کمتر محبوبی مثل هولو باشند اما در سال‌های اخیر شبکه HULU ثابت کرده که توانایی خلق آثاری در خور توجه دارد. در ادامه با هم نگاهی می‌کنیم به بهترین سریال های شبکه HULU :

۱۲. سریال هارلوتس (Harlots)

ساخته: آلیسون نیومن، مویرا بوفینی
ژانر: درام تاریخی
سال پخش: ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹
۷/۷ :IMDb
امتیاز راتن تومیتوز:
۹۷٪

بهترین سریال های شبکه HULU

سریال Harlots یکی از بهترین سریال های شبکه HULU در ژانر درام تاریخی است که داستان آن در قرن ۱۸ لندن اتفاق می‌افتد؛ مالک یک خانه بهنام مارگارت ولز در تلاش است تا کار خود را در لندن قرن ۱۸ گسترش دهد و در کنار آن دخترش از جدا از محیط کارش بزرگ و تربیت کند.

۱۱. سریال اتفاقی (Casual)

ساخته: زندر لهمن
ژانر: کمدی، درام
سال پخش: ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۸
۷/۵ :IMDb
امتیاز راتن تومیتوز: 
۹۲٪

بهترین سریال های شبکه HULU

سریال Casual درامی کمدی در چهار فصل است که حول محور مادری مجرد است که به تازگی طلاق گرفته و همراه برادرش الکس زندگی می‌کند و همزمان با بزرگ کردن دختر نوجوانش‌، آن‌ها شروع به هدایت هم در میان دنیای آشفته روابط می‌کنند.

۱۰. سریال کسل راک (Castle rock)

ساخته: سم شاو، داستین توماسون
ژانر: درام، فانتزی، ترسناک
سال پخش: ۲۰۱۸ تاکنون
۷/۶ :IMDb
امتیاز راتن تومیتوز:
۸۸٪

بهترین سریال های شبکه HULU

یکی دیگر از بهترین سریال های شبکه HULU سریال آنتولوژی، فانتزی و روانشناسانه کسل راک (Castle Rock) است که بر اساس داستان‌هایی از استیون کینگ ساخته شده و با استقبال بینندگان و منتقدان روبرو شده است. داستان سریال Castle Rock در شهر خیالی کسل راک اتفاق می‌افتد و هر فصل داستان جداگانه‌ای دارد.

۹. سریال خانم آمریکا (Mrs. America)

ساخته: داهوی والر
ژانر: بیوگرافی، درام، تاریخی
سال پخش: ۲۰۲۰ تا کنون
۷/۹ :IMDb
امتیاز راتن تومیتوز:
۹۶٪

بهترین سریال های شبکه HULU

مینی سریال Mrs. America (خانم آمریکا) یکی از بهترین سریال های شبکه HULU است که در بخش‌های متعدد جوایز امی ۲۰۲۰ از جمله بهترین مینی‌سریال، بهترین نویسندگی سریال، بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال برای کیت بلانشت و همچنین بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای اوزو ادوبا، ارگو مارتیندیل و تریسی المن نامزد شده است. داستان سریال خانم آمریکا بر اساس جنبش سیاسی برای تصویب «اصلاحیه حقوق برابر» ساخته شده است و و نام هر قسمت برگرفته از نام زنی است که داستان بر محوریت او پیش می‌رود.

۸. سریال مخالفان خورشیدی (Solar Opposites)

ساخته: جاستین رویلند و مایک مک‌ماهان
ژانر: انیمیشن، کمدی، علمی تخیلی
سال پخش: ۲۰۲۰ تاکنون
۸ :IMDb
امتیاز راتن تومیتوز:
۹۰٪

بهترین سریال های شبکه HULU

انیمیشن Solar Opposites که از جمله سریال های اردیبهشت ۹۹ است، یکی از بهترین سریال های انیمیشنی شبکه HULU شناخته شده که داستان آن درباره یک خانواده فضائی است که پس از این‌که سیاره محل سکونتشان‌، شلورپ، تخریب می‌شود، به زمین پناهنده شده‌اند تا بقای گونه خود را حفظ کنند.

۷. سریال مردم عادی (Normal People)

ساخته: لنی آبراهامسون
ژانر: درام، عاشقانه
سال پخش: ۲۰۲۰
۸/۶ :IMDb
امتیاز راتن تومیتوز:
۹۰٪

بهترین سریال های شبکه HULU

درام عاشقانه مردم عادی (Normal People) یکی از جدیدترین و بهترین سریال های شبکه HULU است که بر اساس رمانی به همین نام اثر سالی رونی ساخته شده است. سریال Normal People جزو نامزدهای جوایز امی ۲۰۲۰ در ۴ بخش از جمله بهترین بازیگر مرد مینی‌سریال برای پاول مسکال و بهترین کارگردانی و نویسندگی است. داستان سریال مردم عادی درباره ماریان دختر لجوج دبیرستانی است که هیچ دوستی ندارد و در خانواده‌ای ثروتمند و در یک عمارت بزرگ زندگی می‌کند. عمارتی که توسط مادر یکی از همکلاسی‌هایش به نام کانل هر هفته چند مرتبه نظافت می‌شود. همین دلیلی است که کانل و ماریان بیشتر با هم آشنا شده و یک رابطه عاطفی با هم بر قرار کنند.

۶. سریال تظاهر (The Act)

ساخته: نیک آنتوسکا، میشل دین
ژانر: بیوگرافی، جنایی، درام
بازیگران: جوئی کینگ، پاتریشیا آرکت
سال پخش:
۲۰۱۹
۸ :IMDb
امتیاز راتن تومیتوز:
۸۹٪

بهترین سریال های شبکه HULUسریال The Act مجموعه آنتولوژی (هر فصل داراری یک داستان) بر اساس داستان واقعی است که جزو بهترین سریال های جنایی بر اساس واقعیت محسوب می‌شود. سریال جوایز مختلفی همچون جایزه امی ساعات پربیننده و گلدن گلوب برای بهترین بازیگر زن (پاتریشیا آرکت) کسب کرده است. داستان سریال درباره دختری به نام جیپسی رز است که با این‌که سالم است اما مادرش همیشه تظاهر می‌کند دختر مریضی دارد و به همین دلیل نیز او  همیشه در منزل توسط مادرش نگهداری می‌شود و تاجایی که امکان دارد از تعامل با دیگران دور نگه داشته شده است. جیپسی قصد دارد از دست مادرش فرار کند.

۵. سریال ۱۱.۲۲.۶۳

ساخته: بریجت کارپنتر
ژانر: درام، معمایی، علمی تخیلی
سال پخش: ۲۰۱۶
۸/۲ :IMDb
امتیاز راتن تومیتوز:
۸۳٪

بهترین سریال های شبکه HULU

سریال ۱۱.۲۲.۶۳ مینی سریالی بر اساس رمانی به همین نام نوشته استیفن کینگ ساخته شده که با استقبال مخاطبان و منتقدان روبرو شد. نام و موضوع سریال بر اساس تاریخ ترور جان اف کندی رئیس جمهور آمریکا در تاریخ ۲۲ نوامبر سال ۱۹۶۳ است؛ مردی که راهی برای سفر در زمان پیدا کرده می‌خواهد مانع ترور جان اف کندی شود و دنیا را به جای بهتری تبدیل کند.

۴. سریال رامی (Ramy)

ساخته: رامی یوسف، اری کچر، رایان ولش
ژانر: کمدی، درام، عاشقانه
سال پخش: ۲۰۱۹ تاکنون
۸ :IMDb
امتیاز راتن تومیتوز: 
۹۷٪

بهترین سریال های شبکه HULU

سریال کمدی درام رامی (Ramy) یکی از بهترین سریال های شبکه HULU است که سال ۲۰۱۹ پخش شد و جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر مرد را برای رامی یوسف به ارمغان آورد. همچنین نام رامی یوسف و ماهرشالا علی در میان نامزدهای جوایز امی ۲۰۲۰ به چشم می‌خورد. فصل دوم رامی همان‌طور که در فهرست سریال های خرداد ۹۹ مشخص است، نهم خرداد ماه پخش شد. داستان سریال برگرفته از خاطرات زندگی رامی یوسف، کمدین، است که  مسیر پیشرفت یک مصری-آمریکایی جوان که راه خودش را در جامعه نیوجرزی پیدا می‌کند را نشان می‌دهد.

۳. سریال کبیر (The Great)

ساخته: تونی مک‌نامارا
ژانر: بیوگرافی، کمدی، درام، تاریخی
بازیگران:
ال فانینگ، نیکلاس هولت، فیبی فاکس
سال پخش: ۲۰۲۰ تا کنون
۸/۱ :IMDb
امتیاز راتن تومیتوز:
۸۸٪

بهترین سریال های شبکه HULU

سریال The Great (کبیر) درامی کمدی ساخته تونی مک‌نامارا است که فصل اول آن امسال از شبکه هولو پخش شد و با استقبال منتقدان و مخاطبان روبرو شد. سریال The Great داستان به قدرت رسیدن کاترین کبیر را دنبال می‌کند که او طولانی‌ترین حاکم زن در تاریخ روسیه نیز بوده است. اتفاقات این سریال خیالی و داستانی است و کارتین را در دوره جوانی نشان می‌دهد که با پتر سوم روسیه (ترکیب شده با پتر دوم) ازدواج می‌کند و تمرکز سریال روی برنامه او برای قتل شوهر بدذات و خطرناکش است.

۲. سریال غوطه در منجلاب (The Thick of It)

ساخته: آرماندو یانوچی
ژانر: کمدی سیاه، سیاسی
سال پخش: ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۲
۸/۷ :IMDb
امتیاز راتن تومیتوز: 
۸۵٪

بهترین سریال های شبکه HULU

سریال کمدی The Thick of It یکی از بهترین سریال های شبکه HULU در ژانر کمدی است که سه فصل آن از شبکه بی‌بـی‌ســی و فصل چهارم آن از شبکه HULU پخش شد. به علت محبوبیت و موفقیت این سریال، مجموعه آمریکایی معاون رئیس جمهور (Veep) بر اساس آن ساخته شد که توانست تبدیل به یکی از بهترین سریال های HBO و همچنین یکی از بهترین سریال های ده سال گذشته شود. سریال The Thick of It جوایز زیادی از جمله ۶ جایزه بفتا را به دست آورده است. داستان این سریال در یکی از وزارتخانه‌های انگلستان اتفاق می افتد؛ زمانی که وزیر سخت‌کوش  وزارت امور اجتماعی با انتشار شایعات گسترده و عجیبی در رسانه‌ها تحت فشار دفتر نخست وزیری مجبور به استعفا می‌شود، وزیر دیگری جای او را می‌گیرد؛ مالکوم تاکر (با بازی پیتر کاپالدی) نماینده نخست‌وزیر در اداره روابط عمومی دولت است که وظیفه‌اش، جمع کردن گندکاری‌هایی است که وزرا به پا کرده‌اند. تاکر چون از طرف خود نخست‌وزیر منصوب شده، قدرت زیادی دارد و در سواستفاده از قدرتش هیچ شرمی نمی‌بیند.

۱. سریال سرگذشت ندیمه (The Handmaid’s Tale)

ساخته: بروس میلر
ژانر: درام، هیجان‌انگیز، دیستوپیایی
بازیگران: الیزابت ماس، جوزف فاینز،‌ ایوان استراهافسکی
سال پخش: ۲۰۱۷ تاکنون
۸/۵ :IMDb
امتیاز راتن تومیتوز: 
۸۸٪

بهترین سریال های شبکه HULU

بهترین سریال HULU در حال حاضر به سریال سرگذشت ندیمه (The Handmaid’s Tale) اختصاص دارد. درام دیستوپیایی ساخته بروس میلر که بر اساس رمانی به همین نام نوشته مارگارت آتوود ساخته شده است. این سریال در فهرست بهترین سریال دهه اخیر نیز قرار دارد. داستان سرگذشت ندیمه در آینده‌ای روایت می‌شود که بر اثر حمله گروهی، رئیس جمهور و بیشتر اعضای کنگره آمریکا کشته شده و اعضای این گروه با برپا کردن کشور جدیدی به نام گیلیاد سیستم حکومتی دیکتاتوری را بر پا کرده‌اند. داستان حول محور زنی به نام جون است که مجبور می‌شود در خدمت یک حکومت دیکتاتوری بنیادگرا به عنوان ندیمه قرار بگیرد و شرایط بسیار دشواری را سپری کند.

نظر شما درباره بهترین سریال های شبکه HULU چیست؟ به نظر شما بهترین سریال HULU کدام است؟ اگر به سینما و تلویزیون علاقمند هستید، ما در مجله ویتال هر هفته لیست و فیلم و سریال‌های مختلف را برای سلیقه‌های متفاوت به شما پیشنهاد می‌دهیم.

نظر شما چیست؟

Pin It