با پایان سال ۲۰۱۹ مجله‌ها و سایت‌های مختلف موسیقی مروری بر سال گذشته داشته‌اند و بهترین خواننده راک سال ۲۰۱۹ را انتخاب کرده‌اند. موسیقی راک گونه‌ای از موسیقی است که ریشه در راک اند رول دهه ۴۰ میلادی دارد و امروزه سبک‌های مختلفی از جمله پاپ راک ، سافت راک ، هارد راک ، آلترناتیو راک و پانک راک دارد. در ادامه معرفی خواننده ها و‌ گروه‌های موسیقی خارجی ، بهترین خواننده های راک ۲۰۱۹ را به شما معرفی می‌کنیم.

بهترین خواننده های راک ۲۰۱۹

مجله بیلبورد که یک مجله مهم و معتبر موسیقی به شمار می‌رود محبوب‌ترین و  بهترین خواننده‌های راک ۲۰۱۹ را منتشر کرده است. بین این ۵۰ خواننده راک ، گروه ها و خواننده های قدیمی راک نیز به چشم می‌خورند:

۱. پنیک! ات د دیسکو

گروه پنیک ات د دییسکو (Panic! At The Disco) یک گروه راک آمریکایی است که در سال ۲۰۰۴ تشکیل شد. برندن اوری (Brendon Urie) خواننده راک و تنها بازمانده از گروه ۴ نفره وحشت در دیسکو است. این گروه تا کنون ۶ آلبوم استودیویی منتشر کرده‌اند که آخرین آلبوم آن‌ها Pray For The Wicked نام دارد که با نظر مثبت منتقدان روبرو شد. این گروه به عنوان محبوب‌ترین و بهترین خواننده راک ۲۰۱۹ انتخاب شده است.

بهترین خواننده راک

۲. کوئین

رتبه دوم از فهرست بهترین خواننده های راک ۲۰۱۹ ، گروه محبوب کوئین است. کوئین (Queen) یک گروه راک بریتانیایی است که در سال ۱۹۷۱ تشکیل شد و خیلی‌ها آن را تاثیرگذارترین و بهترین گروه راک می‌دانند. خواننده اصلی گروه فردی مرکوری بود که او را برترین خواننده راک می‌دانند. مجله رولینگ استون نیز او را یکی از بهترین خواننده‌های تمام دوران‌ها می‌دانند. در حال حاضر گروه کوئین کنسرت‌ها و تورهای خود را با آدام لمبرت ، خواننده آمریکایی، برگزار می‌کند.

بهترین خواننده راک

۳. ایمجین دراگونز

ایمجین دراگونز (Imagine Dragons) یک گروه آلترناتیو راک آمریکایی است که در سال ۲۰۰۸ تشکیل شد و تا کنون ۴ آلبوم استودیویی منتشر کرده‌اند. ایمجین دراگونز تا کنون بیش از ۳۰ جایزه مختلف را از جمله جوایز موسیقی آمریکا، جوایز موسیقی بیلبورد، گرمی و بسیاری جایزه معتبر دیگر کسب کرده است. آخرین آلبوم این گروه راک در سال ۲۰۱۸ با نام Origins منتشر شد. محبوبیت این گروه به حدی است که باز هم به عنوان یکی از بهترین خواننده های راک ۲۰۱۹ انتخاب شده است.

بهترین خواننده راک

۴. تونتی وان پایلوتس

گروه راک تونتی وان پایلوتس (Twenty One Pilots) یک گروه دو نفره آمریکایی است که در سال ۲۰۰۹ تشکیل شد. شهرت این گروه در سال ۲۰۱۵ و با آلبوم Blurry Face آغاز شد. آخرین آلبوم آن‌ها در سال ۲۰۱۸ با نام سنگر (Trench) نام دارد که با استقبال زیادی در بسیاری از کشورها مواجه شد و این گروه را در فهرست‌های بهترین خواننده های راک ۲۰۱۹ قرار داده است.

بهترین خواننده راک

۵. بیتلز

گروه مشهور بیتلز (Beatles) یک گروه راک انگلیسی بود که از سال ۱۹۶۰ تا سال ۱۹۷۰ به مدت ده سال فعالیت داشتند. اعضای گروه جان لنون ، پل مک‌کارتنی ، جورج هریسون و رینگو استار بودند. بیتلز پرفروش‌ترین گروه موسیقی جهان با بیش از ۶۰۰ میلیون دلار است. بسیاری از منتقدان و طرفداران و همچنین طبق نطرسنجی سایت‌ها و مجله‌های بزرگ موسیقی، بهترین آهنگ بیتلز را «روزی از زندگی (A Day in the Life)» می‌دانند. با گذشت نیم قرن پس از منحل شدن گروه، بیتلز همچنان پرطرفدارترین گروه پاپ راک در دنیا است؛ بنابراین جای تعجب ندارد که این گروه را به عنوان یکی از بهترین خواننده های راک ۲۰۱۹ انتخاب کرده‌اند.

بهترین خواننده راک

۶. تول

گروه تول (Tool) یک گروه راک آمریکایی است که در سال ۱۹۹۰ شکل گرفت و تا کنون ۵ آلبوم استودیویی منتشر کرده است. آخرین آلبوم گروه در سال ۲۰۱۹ پس از سیزده سال وقفه منتشر شد که «تلقیح ترس (Fear Inoculum)» نام دارد و با استقبال خوبی مواجه شد و در فهرست بهترین آلبوم‌های سال قرار گرفت. محبوبیتش به اندازه‌ای است که آن را یکی از بهترین خواننده های راک ۲۰۱۹ انتخاب کرده‌اند.

بهترین خواننده راک

۷. التون جان

التون جان (Elton John) آهنگساز، نوازنده پیانو و خواننده راک اهل انگلستان است که با فروش بیش از ۲۵۰ میلیون از پرفروش ترین هنرمندان تاریخ موسیقی به شمار می‌رود. ترانه «شمعی در باد (Candle in the Wind)» او پرفروش‌ترین تک‌آهنگ تاریخ موسیقی است که به مناسبت درگذشت پرنسس دیانا اجرا کرده بود. این خواننده راک جوایز زیادی از جمله ۶ جایزه گرمی، یک جایزه اسکار، یک جایزه گلدن گلوب، ۵ جایزه بفتا و بسیاری جوایز دیگر را در کارنامه هنری خود دارد.

بهترین خواننده راک

۸. لاولی‌ د بند

گروه لاولی‌دبند (Lovelytheband) یک گروه راک آمریکایی است که در سال ۲۰۱۶ تشکیل شد و بیشتر با آهنگ Broken شناخته می‌شوند. این آهنگ در به مدت ۹ هفته در صدر بهترین آهنگ آلترناتیو بیلبورد قرار داشت. این گروه را یکی از بهترین خواننده های راک ۲۰۱۹ انتخاب کرده‌اند.

بهترین خواننده راک

۹. مامفرد اند سانز

مامفرد اند سانز (Mumford & Sons) یک گروه فولک راک انگلیسی است که در سال ۲۰۰۷ تشکیل شد. این گروه ۴ آلبوم استودیویی منتشر کرده که همگی با استقبال مواجه شده و در چارت‌های مختلف موسیقی قرار گرفته است. در طول فعالیت هنری خود این گروه راک تعداد زیادی جوایز موسیقی از جمله جایزه مرکوری ، جایزه بریت و گرمی را از آن خود کرده‌اند.

بهترین خواننده راک

۱۰. هوزیر

هوزیر موزیسین، ترانه‌سرا و خواننده مشهور ایرلندی است که بیشتر با آهنگ «مرا به کلیسا ببر (Take Me To Church)» شناخته می‌شود. این آهنگ جایزه بیلبورد بهترین آهنگ راک و جوایز دیگری همچون جوایز برگزیده نوجوانان و جایزه موسیقی بی‌بی‌سی را دریافت کرده است. هوزیر یکی از محبوب‌ترین و بهترین خواننده های راک ۲۰۱۹ است.

بهترین خواننده راک

به کدام یکی از خواننده‌ها یا گروه‌های موسیقی از فهرست بهترین خواننده های راک ۲۰۱۹ علاقمند هستید؟ به نظر شما بهترین خواننده راک سال ۲۰۱۹ چه گروه یا خواننده‌ای است؟ اگر به موسیقی علاقمند هستید، بخش موسیقی مجله ویتال را دنبال کنید.

۳ نظر

نظر شما چیست؟

Pin It