فصل نهم سریال Dexter (دکستر) یکی از محبوب‌ترین و بهترین سریال های جنایی تاریخ قرار است ساخته شود! مطابق آخرین اخبار سینما و تلویزیون مجله ویتال به نقل از شبکه شوتایم (ShowTime)، این سریال محبوب پس از هفت سال از اتمام دوباره قرار است بازگردد.

سریال دکستر (Dexter) در فاصله سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۳ در قالب هشت فصل از شبکه شوتایم پخش شد و توانست محبوبیت، شهرت و موفقیت بسیار زیادی کسب کند. بسیاری از علاقمندان به این سریال، به پایان آن اعتراض کردند و پایان آن نتوانست تماشاچیان را راضی نگه دارد. حال پس از گذشت هفت سال از پخش فصل هشتم سریال دکستر، اعلام شده که کاربران باید منتظر فصل جدید آن باشند.

داستان سریال Dexter درباره دکستر مورگان (با بازی مایکل سی هال) است که برای بخش جنایی پلیس میامی به عنوان کارشناس تحلیل آثار خون کار می‌کند و در همین حال، به صورت مخفی، یک قاتل زنجیره‌ای نیز می‌باشد و قاتلانی را که از شکاف‌های سیستم قانونی گریخته‌اند، شکار می‌کند.

فصل جدید سریال Dexter (دکستر)

این سریال توانست جوایز زیادی از جمله دو جایزه گلدون گلوب (برای بازی مایکل سی هال و  آرتور میچل)، جایزه ستلایت و جایزه امی را به دست آورد. شخصیت دکستر مورگان را می‌توان یکی از بهترین و جذاب‌ترین شخصیت های سریال دانست.

فصل نهم سریال Dexter (دکستر) قرار است  در سال ۲۰۲۱ ساخته و در پاییز همان سال پخش شود. مارک سی‌هال همانند گذشته نقش دکستر مورگان را برعهده خواهد داشت و کلاید فیلیپس هم که شورانر چهار فصل ابتدایی دکستر بود نیز قرار است این فصل را بسازد.  اطلاعات دیگری از جزئیات داستان این فصل ده قسمتی منتشر نشده است.

نظر شما درباره ساخت فصل نهم سریال Dexter (دکستر) چیست؟ اگر به سینما و تلویزیون علاقمند هستید، ما در مجله ویتال هر هفته لیست و فیلم و سریال‌های مختلف را برای سلیقه‌های متفاوت به شما پیشنهاد می‌دهیم.

نظر شما چیست؟

Pin It