فیلم Dune (تل ماسه) به کارگردانی دنی وینلوو و با بازی تیموتی شالامی یکی از مورد انتظارترین فیلم های ۲۰۲۰ است که گرچه هنوز اکران نشده اما طرفداران زیادی پیدا کرده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مجله ویتال ، برادران وارنر اولین تریلر فیلم Dune را منتشر کردند که در ادامه اطلاعات بیشتری درباره آن می‌خوانید.

اولین تریلر فیلم Dune (تل ماسه)

فیلم Dune (تل ماسه) به کارگردانی دنی وینلوو (Denis Villeneuve) است که کارگردانی فیلم‌های همچون زندانیان (Prisoners)، فیلم سیکاریو (Sicario)، فیلم ورود (Arrival) و فیلم بلیدرانر ۲۰۴۹ را در کارنامه خود دارد. این فیلم بر اساس رمانی به همین نام نوشته فرانک هربرت ساخته شده و فیلم‌نامه آن کاری از وینلوو به همراه اریک راث و جان اسپیتز است. این فیلم دومین اقتباس از این رمان است و اولین اقتباس اثری از کارگردان مشهور سینما، دیوید لینچ در سال ۱۹۸۴ بوده است. از بازیگران فیلم Dune می‌توان به تیموتی شالامی، خاویر باردم، ربکا فرگوسن، جاش برولین، اسکار آیزاک، جیسون موموآ، زندیا، دیوید باتیستا، استلان اسکارشگورد، شارلوت رمپلینگ، دیوید دستمالچیان اشاره کرد.

اولین تریلر فیلم Dune با رویای پاول آترییدز آغاز می‌شود و در ادامه اتفاقات زیادی از شروع ماجراجویی این شخصیت را نمایش می‌دهد. در ادامه می‌توانید تریلر را مشاهده کنید:

 

داستان فیلم Dune در آینده‌ای دور و در سیاره‌ای به نام آراکیس اتفاق می‌افتد که طبیعتی بیابانی دارد و به همین دلیل به تل‌ماسه شهرت دارد؛ پاول آترییدز (با بازی تیموتی شالامی) مردی با با استعداد بالا و آینده‌ای درخشان است که باید به خطرناک‌ترین سیاره موجود در جهان سفر کند تا از آینده خانواده و مردمش اطمینان حاصل کند. این سیاره که تنها منبع ماده‌ای ارزشمند است و چندین گروه برای تصاحب آن در حال نزاع هستند.

فیلم Dune (تل ماسه) قرار است ۱۸ دسامبر ۲۰۲۰ (۲۸ آذر ۹۹) اکران شود و روز گذشته نیز تیزری از آن که حاوی اطلاعات مختصری بود پخش شد.

نظر شما درباره اولین تریلر فیلم Dune (تل ماسه) چیست؟ اگر به سینما و تلویزیون علاقمند هستید، ما در مجله ویتال هر هفته لیست و فیلم و سریال‌های مختلف را برای سلیقه‌های متفاوت به شما پیشنهاد می‌دهیم.

نظر شما چیست؟

Pin It