فیلم Enola Holmes (انولا هولمز) که درباره ماجراجویی‌ها و حل معما توسط خواهر شرلوک هولمز است که هنوز اکران نشده اما طرفداران زیادی پیدا کرده است. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مجله ویتال ، نتفلیکس اولین تریلر فیلم Enola Holmes را منتشر کرده که در ادامه اطلاعات بیشتری درباره آن می‌خوانید.

انتشار اولین تریلر فیلم Enola Holmes (انولا هولمز)

فیلم انولا هولمز (Enola Holmes) به کارگردانی هری بردبایر (Harry Bradbeer) که کارگردانی سریال Killing Eve (کشتن ایو) و سریال فلیبگ (Fleabag) که یکی از بهترین سریال های دهه اخیر است را برعهده داشته، حال کارگردانی درامی جنایی و ماجراجویی با بازی میلی بابی براون و هنری کویل را بر عهده دارد. هفته گذشته بود که نتفلیکس تاریخ اکران این فیلم را اعلام کرد که امروز بالاخره اولین تریلر فیلم انولا هـولمز به صورت رسمی منتشر کرد که در آن شاهد بخشی از اتفاقات کلی این فیلم ماجراجویی و کارآگاهی هستیم.

تریلر فیلم Enola Holmes

فیلم انولا هولمز داستان خواهر کوچک شرلوک هولمز به نام انولا با بازی میلی بابی براون را روایت می‌کند که در جشن تولد ۱۶ سالگی‌اش، مادر او به طرز مرموزی ناپدید می‌شود. پس از این‌که از همکاری دو برادر بزرگ خود، یعنی شرلوک و مایکرافت نا امید می‌شود و خودش دست به کار شده و پس از فرار از مدرسه شبانه‌روزی، به ‌دنبال یافتن مادرش می‌رود. از سوی دیگر، شرلوک و مایکرافت نیز به‌ دنبال یافتن خواهر خود هستند. در ادامه می‌توانید اولین تریلر فیلم Enola Holmes را تماشا کنید:

 

از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به هنری کویل در نقش شرلوک هولمز، هلنا بونهام کارتر در نقش یودوریا (مادر انولا هولمز)، سم کلفلین در نقش مایکرافت هولمز، فیونا شاو، سوزان ووکوما، عادل اختر، فرانسیس د لا تور، لوئیس پارتریج و بورن گورمن اشاره کرد. این فیلم بر اساس مجموعه کتاب‌هایی با همین نام توسط نانسی اسپرینگر که در بین سال‌های ۲۰۰۶ تا ۲۰۱۰ منتشر شده‌اند ساخته شده است. تاریخ انتشار این فیلم ۲۳ سپتامبر امسال (۲ مهر)  اعلام شده است.

نظر شما درباره تریلر فیلم Enola Holmes چیست؟ اگر به سینما و تلویزیون علاقمند هستید، ما در مجله ویتال هر هفته لیست و فیلم و سریال‌های مختلف را برای سلیقه‌های متفاوت به شما پیشنهاد می‌دهیم.

نظر شما چیست؟

Pin It