آخر هفته‌ها بهترین فرصت برای سرزدن به سینما یا تماشای فیلم و سریال است. ما در مجله ویتال هر هفته یک فیلم یا سریال را در بخش پیشنهاد فیلم و سریال به شما معرفی می‌کنیم. پیشنهاد این هفته، فیلم The Invisible Guest یا مهمان نامرئی است که در ادامه با جزئیات این فیلم بیشتر آشنا می‌شوید.

فیلم The Invisible Guest – مهمان نامرئی

ژانر: درام، معمایی، جنایی

سال انتشار: ۲۰۱۶

کارگردان: اوریول پائولو

بازیگران: ماریو کاساس، آنا واگنر، خوزه کرونادو، باربارا لنی

مدت زمان فیلم: یک ساعت و ۴۶ دقیقه

زبان فیلم: اسپانیایی

IMDb: ۸/۱

امتیاز راتن تومیتوز: ۶۷٪

فیلم Invisible Guest

فیلم The Invisible Guest (مهمان نامرئی یا همراه مرموز) فیلمی معمایی ساخت کشور اسپانیا به کارگردانی اوریول پائولو (Oriol Paulo) است که فیلم‌هایی همچون فیلم The Body و سراب (Mirage) را در کارنامه خود دارد. فیلم مهمان نامرئی با روایتی پر کشش و فیلمنامه‌ای پر از جزئیات و پیچش هر بیننده‌ای را به خود جذب می‌کند. این فیلم که نظر مثبت منتقدان و بینندگان را در پی داشت با پایان غافلگیرکننده‌ و پیچش‌های به جا در فیلم‌نامه‌اش توانسته به یکی از فیلم‌های خوب ژانر معمایی و جنایی تبدیل شود. بودجه این فیلم ۴ میلیون یورو بود که توانست با ۳۰/۵ میلیون دلار به موفقیت چشمگیری برسد.

خلاصه فیلم مهمان نامرئی

داستان فیلم مهمان نامرئی درباره تاجر و کارآفرین نمونه سال، آدریان دوریا است که در هتلی دورافتاده درحالی که روی زمین زخمی افتاده بیدار می‌شود و جسد معشوقه‌اش را می‌یابد. او که اکنون مظنون اصلی این قتل است تنها سه ساعت فرصت دارد تا با کمک وکیل کارکشته خود دفاعیه‌ای محکم ارائه دهد. اما این تنها سرآغازی بر یک فراز و نشیب داستانی و معمای پیچیده و جذاب است.

اگر فیلم The Invisible Guest یا مهمان نامرئی را دیدید، نظر خود درباره فیلم را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

نظر شما چیست؟

Pin It