آخر هفته‌ها یکی از بهترین فرصت‌ها برای تماشای فیلم و سریال است. ما در مجله ویتال هر هفته یک فیلم یا سریال را به علاقمندان به سینما در بخش پیشنهاد فیلم و سریال معرفی می‌کنیم. پیشنهاد این هفته، فیلم مرد نامرئی یا The Invisible Man است که در ادامه با جزئیات این فیلم بیشتر آشنا می‌شوید.

فیلم مرد نامرئی – The Invisible Man

ژانر: ترسناک، معمایی، علمی تخیلی

سال انتشار: ۲۰۲۰

کارگردان: لی ونل

بازیگران: الیزابت ماس، الیور جکسون کوهن، آلدیس هاج، استورم رید

مدت زمان فیلم : ۲ ساعت و ۴ دقیقه

زبان فیلم: انگلیسی

 IMDb: ۷/۱

امتیاز راتن تومیتوز: ۹۲٪

امتیاز متاکرتیک: ۷۲

فیلم The Invisible Man

فیلم مرد نامرئی (The Invisible Man) فیلمی ترسناک با اقتباسی آزاد و مدرن از رمان کلاسیک مرد نامرئی اثر اچ.جی. ولز (۱۸۹۷) است که لی ونل کارگردانی و نویسندگی آن را بر عهده دارد. لی ونل (Leigh Whannell) کارگردان و بازیگر استرالیایی است که بیشتر برای نویسندگی مجموعه فیلم‌های اره (Saw)، توطئه‌آمیز (Insidious) و کارگردانی فیلم ارتقا (Upgrade) شناخته شده است. جدیدترین ساخته لی ونل، فیلم مرد نامرئی با استقبال و نظر مثبت منتقدان روبرو شد و بازی الیزابت ماس در نقش سیسیلیا مورد تحسین واقع شد. فیلم مـرد نامرئی پنجمین فیلم پرفروش سال ۲۰۲۰ با وجود اپیدمی کرونا شده است.

فیلم The Invisible Man ترکیبی هوشمندانه از ژانر وحشت و روانشناسانه است که پس از پایان فیلم چیزی بیشتر از یک فیلم ترسناک در ذهن مخاطب باقی می‌ماند که همان آزار زنان در روابط بد و خشونت خانگی است. بسیاری معتقد هستند که فیلم نگاهی به جنبش می تو (Me Too) نیز دارد؛ چرا که در آن زنی مورد آزار و اذیت قرار گرفته و هیچکس او را باور نمی‌کند.

فیلم مرد نامرئی

خلاصه فیلم

داستان فیلم درباره زنی به نام سیسیلیا کاس است که پس از ازدواج با یک دانشمند ثروتمند رشته‌ نورشناسی به نام آدرین به زندانی او تبدیل می‌شود. او با کمک خواهرش از خانه آدرین فرار می‌کند و پس از دو هفته خبر خودکشی او را می‌شنود. اما اتفاقات عجیب و غریبی ترسی دوباره برای او به وجود می‌آورد.

تریلر فیلم

برای این‌که بیشتر با فضای ترسناک و دلهره‌اور فیلم آشنا شوید، تریلر فیلم را در ادامه تماشا کنید:

 

اگر فیلم مرد نامرئی (The Invisible Man) را تماشا کردید، نظر خود درباره فیلم را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

نظر شما چیست؟

Pin It