آخر هفته‌ها بهترین فرصت برای سرزدن به سینما یا تماشای فیلم و سریال است. ما در مجله ویتال هر هفته یک فیلم یا سریال را در بخش پیشنهاد هفته به شما معرفی می‌کنیم. پیشنهاد این هفته، فیلم داستان ازدواج یا Marriage Story است که در ادامه با جزئیات این فیلم بیشتر آشنا می‌شوید.

فیلم داستان ازدواج – Marriage Story

ژانر: درام، کمدی، عاشقانه

سال انتشار: ۲۰۱۹

کارگردان: نوآ بامباک

بازیگران: آدام درایور، اسکارلت جوهانسون، لورا درن، مریت ویور

مدت زمان فیلم : ۲ ساعت و ۱۷ دقیقه

زبان فیلم داستان ازدواج : انگلیسی

 IMDb: ۸

امتیاز راتن تومیتوز: ۹۵٪

امتیاز متاکرتیک: ۹۳٪

فیلم داستان ازدواج

داستان ازدواج محصول سال ۲۰۱۹ شبکه نتفلیکس به کارگردانی نوآ بامباک است که فیلم‌هایی همچون ماهی و مرکب (۲۰۰۵) و فرانسیس ها (۲۰۱۲) را در کارنامه هنری خود دارد. فیلم داستان ازدواج با تحسین جهانی روبرو شد و توانست امتیازهای بالایی را از منتقدان دریافت کند.

فیلم جزو فهرست ۱۰ تایی بهترین فیلم ۲۰۱۹ مجله تایم و هیئت بازبینی فیلم قرار دارد. در هفتاد و هفتیم مراسم گلدن گلوب نامزد دریافت ۶ جایزه از جمله بهترین فیلم درام و بهترین فیلم‌نامه شد که در نهایت توانست جایزه بهترین بازیگر زن نقش مکمل (لورا درن) را به دست آورد. فیلم Marriage Story در نود و دومین مراسم اسکار نیز در ۶ بخش از جمله بهترین فیلم و بهترین فیلم‌نامه غیراقتباسی نامزد شد که مجددا جایزه بهترین بازیگر زن نقش مکمل را برای لورا درن به ارمغان آورد.

فیلم Marriage Story

خلاصه فیلم Marriage Story

فیلم داستان ازدواج درباره جدایی دو هنرمند با نام های چارلی و نیکول است؛ چارلی کارگردان تئاتر موفقی در نیویورک (با بازی آدام درایور) و نیکول بازیگری است که عمده شهرت خود را مدیون بازی در یک فیلم نوجوانانه درجه دوم است که در نیویورک زندگی می‌کنند و یک فرزند دارند. مراحل طلاق آن‌ها گرچه ابتدا ساده و دوستانه به نظر می‌رسد اما چارلی و نیکول و فرزند ۸ ساله آن‌ها را وارد شرایطی می‌کند که پیش‌‌بینی آن را نکرده بودند.

 

اگر فیلم Marriage Story را دیدید، نظر خود درباره فیلم را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

نظر شما چیست؟

Pin It