پنجشنبه‌ای دیگر فرا رسید و طبق روال آخر هفته‌ها در مجله ویتال ، سری به دنیای سینما و تلویزیون می‌زنیم و یک فیلم یا سریال را در در بخش پیشنهاد فیلم و سریال به شما معرفی می‌کنیم. این هفته به سراغ سینمای اسپانیا رفته‌ایم؛ پیشنهاد این هفته ما فیلم The Body یا جسد است که در ادامه با جزئیات بیشتر این فیلم آشنا می‌شویم.

فیلم The Body – جسد

ژانر: معمایی، هیجان‌انگیز

سال انتشار: ۲۰۱۲

کارگردان: اوریول پائولو

بازیگران:خوزه کرونادو ، اوگو سیلبا، بلن روئدا

مدت زمان فیلم : ۱ ساعت و ۲۸ دقیقه

زبان فیلم جسد : اسپانیایی

 IMDb: ۷/۶

امتیاز راتن تومیتوز: ۷۹٪

فیلم The Body 2012

فیلم The Body (جسد) فیلمی معمایی و مهیج از کشور اسپانیا است که نام آن به اسپانیایی El cuerpo است. فیلم جسد در سال ۲۰۱۲ به کارگردانی اوریول پائولو (Oriol Paulo)، کارگردان و فیلمنامه‌نویس اسپانیایی است که فیلم‌هایی همچون فیلم The Invisible Guest (مهمان نامرئی) را که قبلا معرفی کرده بودیم در کارنامه خود دارد. عمده شهرت پائولو به خاطر فیلم‌های مهمان نامرئی و جسد است که در سطح بین المللی به آن‌ها توجه شده و بازسازی‌های زیادی از این دو فیلم توسط کشورهای دیگر ساخته شده است. از دیگر فیلم‌های او می‌توان به فیلم سراب (Mirage) اشاره کرد.

فیلم The Body در سال ۲۰۱۶ در هند با نام بازی (Game) و در سال ۲۰۱۹ با نام جسد بازسازی شد. در سال ۲۰۱۸ نیز نسخه کره‌ای آن با نام محو شده (The Vanished) ساخته و پخش شد. نسخه انگلیسی زبان آن قرار است در سال ۲۰۲۰ به کارگردانی آیساک ازبان (Isaac Ezban) ساخته شود.

جسد فیلمی سرگرم‌کننده و معمایی است که تا لحظات آخر فیلم مخاطب را به حدس و گمان وا می‌دارد و مانند فیلم مهمان نامرئی پایانی غافلگیرکننده دارد.

فیلم جسد ۲۰۱۲

داستان فیلم جسد

در نیمه‌های شب نگهبان سردخانه‌ای در جنگل از سردخانه فرار کرده و تصادف می‌کند. با رسیدن پلیس و کارآگاه‌های مشخص می‌شود که جسدی از سردخانه ناپدید شده است. جسد زنی کارآفرین، موفق و زیبا که یه صورت ناگهانی مرده است قبل از کالبدشکافی گم شده و کارآگاهی مسئول پیدا کردن جسد می‌شود اما متوجه می‌شود که…

تریلر فیلم

برای این‌که بیشتر با فضای فیلم The Body (جسد) آشنا شوید، تریلر آن را در ادامه تماشا کنید:

 

اگر فیلم The Body 2012 (جسد) را تماشا کردید، نظر خود درباره فیلم را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

نظر شما چیست؟

Pin It