آخر هفته‌ها بهترین فرصت برای سرزدن به سینما یا تماشای فیلم و سریال است. ما در مجله ویتال هر هفته یک فیلم یا سریال را در بخش پیشنهاد هفته به شما معرفی می‌کنیم. پیشنهاد این هفته، فیلم Uncut Gems یا جواهرات تراش نخورده است که در ادامه با جزئیات این فیلم بیشتر آشنا می‌شوید.

فیلم Uncut Gems – جواهرات تراش نخورده

ژانر: جنایی، درام، مهیج

سال انتشار: ۲۰۱۹

کارگردان: برادران سفدی

بازیگران: آدام سندلر، کوین گارنت، ایدینا منزل، کیت استنفیلد

مدت زمان فیلم : ۲ ساعت و ۱۵ دقیقه

زبان فیلم Uncut Gems : انگلیسی

 IMDb: ۷/۵

امتیاز راتن تومیتوز: ۹۲٪

امتیاز متاکرتیک: ۹۰

فیلم جواهرات تراش نخورده

فیلم Uncut Gems یا جواهرات تراش نخورده درامی جنایی و مهیج محصول سال ۲۰۱۹ به کارگردانی برادران سفدی (Safdie) است که فیلم‌هایی همچون بابا لنگ‌دراز (۲۰۰۹) در کارنامه هنری خود دارند. فیلمبرداری این فیلم به عهده فیلمبردار ایرانی فرانسوی، داریوش خنجی بوده که با کارگردان مشهور بسیاری همچون رومن پولانسکی، دیوید فینچر، وودی آلن، برناردو برتولوچی، وونگ کار وای و بسیاری دیگر همکاری داشته است و منتقدان کار او را در این فیلم ستودند.

فیلم جواهرات تراش نخورده جزو بهترین فیلم ۲۰۱۹ شناخته شد. آدام سندلر برای بازی در این فیلم جوایز زیادی همچون جایزه ایندیپندنت اسپریت بهترین بازیگر مرد را دریافت کرده است.

فیلم Uncut Gems

خلاصه فیلم جواهرات تراش نخورده

داستان فیلم در مورد صاحب یک فروشگاه جواهر فروشی است که به خاطر قمار ، بدهی بسیار سنگینی دارد. او باید پیش از این که دیر شود، بدهی‌های خود را تسویه کند. در این مسیر با افراد گوناگون و موقعیت‌های مختلفی  مواجه می‌شد که هرکدام داستان و مشکلات خود را دارد.

تریلر فیلم

برای این که بیشتر با فضای یکی از بهترین فیلم‌های مهیج سال‌های اخیر آشنا شوید، تریلر فیلم را تماشا کنید:

 

نظر شما چیست؟

Pin It