آخر هفته‌ها بهترین فرصت برای سرزدن به سینما یا تماشای فیلم و سریال است. ما در مجله ویتال هر هفته یک فیلم یا سریال را در بخش پیشنهاد هفته به شما معرفی می‌کنیم. پیشنهاد این هفته، فیلم Wild Tales یا قصه های وحشی است که در ادامه با جزئیات این فیلم بیشتر آشنا می‌شوید.

فیلم Wild Tales – قصه های وحشی

ژانر: درام، کمدی سیاه، مهیج

سال انتشار: ۲۰۱۴

کارگردان: دامیان زیفرون

بازیگران: اریکا ریواس ، گاریو گراندینتی ، ریکاردو دارین ، لئوناردو اسپاراگلیا

مدت زمان فیلم : ۲ ساعت و ۲ دقیقه

زبان فیلم Wild Tales : اسپانیولی

 IMDb: ۸/۱

امتیاز راتن تومیتوز: ۹۴٪

امتیاز متاکرتیک: ۷۷٪

فیلم Wild Tales

فیلم قصه های وحشی با نام اصلی Relatos salvajes محصول سال ۲۰۱۴ کشور اسپانیا به کارگردانی دامیان زیفرون است. منتقدان سبک فیلمسازی زیفرون را ترکیبی از  کوئنتین تارانتینو و پدرو آلمادوار می‌دانند. موسیقی متن فیلم کاری از گوستاوو سانتائولایا است که کوهستان بروکبک و بابل  که اسکار موسیقی متن گرفته‌اند را در کارنامه خود دارد. فیلم Wild Tales با تحسین گسترده منتقدان سینما روبرو شد و جوایز بسیاری را از جشنواره‌های مهم فیلم کسب کرد. از جمله جوایز مهم این فیلم می‌توان به جایزه اسکار ۲۰۱۱۵ بهترین فیلم غیر انگلیسی‌زبان، جایزه بفتای بهترین فیلم خارجی ، جایزه گویا و نخل طلای جشنواره فیلم کن اشاره کرد.

فیلم قصه های وحشی

درباره فیلم قصه های وحشی

فیلم Wild Tales تشکیل شده از ۶ اپیزود و داستان عامه‌پسند مستقل است که با وجود استقلال هر داستان، هر اپیزود با اپیزود قبل و بعد خود از جهات مختلفی مرتبط است. علاوه بر این تمامی بخش‌ها در مجموع، مفهوم تمدن را در کنار وحشیگری و در قالب داستان‌های پیش پا افتاده و جزئی زندگی روزمره، به طرز زیبایی به نمایش می‌گذارند.

این فیلم از نظر برخی منتقدان همچون «پیتر تراویس» یک فیلم نیست بلکه شش فیلم است که زیر عنوان یک اسم به یکدیگر متصل شده‌اند.یکی از نقاط قوت این فیلم، ایجاد احساس غافلگیری در مخاطب در تمامی اپیزودهای آن است. خونخواهی و انتقام در قالب اتفاقات عامه‌پسند سطحی، هسته مرکزی داستان‌های این فیلم را تشکیل می‌دهد.

تریلر رسمی فیلم

تریلر رسمی فیلم Wild Tales یا قصه های وحشی را در ویدیوی زیر مشاهده می کنید:

 

اگر فیلم قصه های وحشی را دیدید، نظر خود درباره فیلم را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

۱ نظر

نظر شما چیست؟

Pin It