آخر هفته‌ها بهترین فرصت برای سرزدن به سینما یا تماشای فیلم و سریال است. ما در مجله ویتال هر هفته یک فیلم یا سریال را در بخش پیشنهاد هفته به شما معرفی می‌کنیم. پیشنهاد این هفته، فیلم Wind River یا رودخانه ویند است که در ادامه با جزئیات این فیلم بیشتر آشنا می‌شوید.

فیلم Wind River – رودخانه ویند

ژانر: درام، جنایی، معمایی

سال انتشار: ۲۰۱۷

کارگردان: تیلور شریدان

بازیگران: جرمی رنر، الیزابت اولسن، جان برنثال، کلسی چو

مدت زمان فیلم : ۱ ساعت و ۴۷ دقیقه

زبان فیلم Wind River : انگلیسی

 IMDb: ۷/۷

امتیاز راتن تومیتوز: ۸۸٪

امتیاز متاکرتیک: ۷۳

فیلم Wind River

فیلم رودخانه ویند فیلمی مهیج محصول سال ۲۰۱۷ و به نویسندگی و کارگردانی تیلور شریدان (Taylor Sheridan) است. تیلور شریدان فیلمنامه‌های موفقی همچون سیکاریو و اگر از آسمان سنگ ببارد را نوشته که برای نویسندگی فیلم اگر از آسمان سنگ ببارد (Hell or High Water) نامزد دریافت جایزه گلدن گلوب بهترین فیلمنامه شد. فیلم Wind River نیز با استقبال گسترده منتقدان مواجه شد و توانست در گیشه نیز موفق عمل کند.

خلاصه فیلم رودخانه ویند

در منطقه اختصاصی سرخپوستی ویند ریور (Wind River)  یک دختر جوان سرخپوست به نام ناتالی هانسن که ۱۸ سال دارد، پس از این که مورد آزار و اذیت قرار گرفته، به قتل می‌رسد. یک مامور اف‌بی‌آی به نام جین ( با بازی الیزات اولسن) به محل قتل می‌رود تا تحقیقات خود را بر روی این جنایت آغاز کند؛  در این راه یک شکارچی محلی به نام کوری (با بازی جرمی رینر) که گذشته مشابهی را در مورد دخترش تجربه کرده، به او کمک می کند تا قاتل را بیابند.

تریلر فیلم

برای این که بیشتر با فضای این فیلم جنایی و معمایی آشنا شوید، تریلر فیلم را تماشا کنید:

 

اگر فیلم Wind River (رودخانه ویند) را تماشا کردید، نظر خود درباره فیلم را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

نظر شما چیست؟

Pin It