مطابق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مجله ویتال دومین تریلر فیلم No Time to Die (زمانی برای مردن نیست) که بیست و پنجمین قسمت از مجموعه فیلم‌های جیمز باند است منتشر شده است. این فیلم قرار بود امسال اکران شود که ابتدا به دلیل همه‌گیری ویروس کرونا اکرانش متوقف شد اما بعد اعلام شد که اواخر امسال پخش خواهد شد.

فیلم No Time to Die (زمانی برای مردن نیست) فیلمی جاسوسی اکشن به کارگردانی کری فوکوناگا و با بازی دنیل کریگ ، رامی مالک و لئا سیدو است. داستان فیلم درباره مامور ۰۰۷، یعنی جیمز باند است که دنیل کریگ برای پنجمین بار در این نقش بازی می‌کند و در آن درگیر پرونده پیچیده ربوده شدن یک دانشمند می‌شود. داستان فیلم پنج سال پس از وقایع پرونده اسپکتر اتفاق می‌افتد؛ جیمز در حال لذت بردن از بازنشستگی و زندگی شخصی خود در جامائیکا است. دوست قدیمی‌اش، فلیکس لیتر از او درخواست کمک می‌کند و جیمز باند برای نجات دانشمند دزدیده شده با یک گروه تبهکار به ‌رهبری سافین که به ‌دنبال ساخت یک سلاح بسیار خطرناک با فناوری بسیار پیشرفته است درگیر می‌شود. در ادامه می‌توانید دومین تریلر فیلم No Time to Die (زمانی برای مردن نیست) را تماشا کنید:

 

در تریلر فیلم شاهد بسیاری از اتفاقات آخرین قسمت فیلم جیمز باند هستیم که در آن او باید با همکاری مامور پالوما از CIA و مامور نومی یا ۰۰ برای نجات دنیا و شکست سافین همکاری کند. به نظر می‌رسد جیمز باند قرار است توسط سافین به چالش سختی کشیده شود.

لازم به ذکر است که موسیقی تم اصلی این فیلم توسط بیلی ایلیش ، ستاره مشهور و جوان پاپ، خواهد بود. او جوان‌ترین هنرمندی است که تم اصلی فیلم جیمز باند را اجرا کرده ‌است.

فیلم No Time to Die قرار است در تاریخ ۲۰ نوامبر (۳۰ آبان) اکران شود. نظر شما درباره جدیدترین تریلر فیلم No Time to Die چیست؟ اگر به سینما و تلویزیون علاقمند هستید، ما در مجله ویتال هر هفته لیست و فیلم و سریال‌های مختلف را برای سلیقه‌های متفاوت به شما پیشنهاد می‌دهیم.

نظر شما چیست؟

Pin It