آخر هفته دیگری از راه رسید که فرصتی مناسب برای تماشای فیلم و سریال‌هایی است که در طول هفته وقت کافی برای تماشای آن‌ها نداشته‌ایم. ما در مجله ویتال هر هفته یک فیلم یا سریال را در بخش پیشنهاد فیلم و سریال به شما معرفی می‌کنیم. پیشنهاد این هفته، سریال Counterpart یا همتا است که در ادامه با جزئیات این سریال بیشتر آشنا می‌شوید.

سریال Counterpart – همتا

ژانر: علمی تخیلی، درام، مهیج

سال شروع / پایان: ۲۰۱۷ تا ۲۰۱۹

سازنده:جاستین مارکس

بازیگران:جی. کی. سیمونز، اولیویا ویلیامز، هری لوید، نازنین بنیادی

تعداد فصل‌ها: ۲

زبان سریال همتا : انگلیسی، آلمانی

IMDb: ۸/۱

امتیار راتن تومیتوز: ۱۰۰٪

معرفی سریال همتا

سریال Counterpart (همتا) سریالی علمی تخیلی و مهیج محصول سال ۲۰۱۷ کشور آمریکا است که در دو فصل از شبکه استارز (Starz) پخش شد. سریال با استقبال زیاد منتقدان و مخاطبان روبرو شد و امتیازهای بالایی از IMDb، راتن تومیتوز و متاکرتیک دریافت کرد. از بازیگران این سریال می‌توان به جی کی سیمونز و نازنین بنیادی اشاره کرد؛ سیمونز بیشتر به خاطر بازی در سریال نظم و قانون، مجموعه فیلم های مرد عنکبوتی و فیلم ویپلش (Whiplash) شناخته شده که به خاطر بازی در فیلم ویپلش جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد نقش مکمل را دریافت کرد. نازنین بنیادی بازیگر و فعال حقوق بشر ایرانی بریتانیایی است که بیشتر برای بازی در سریال هوملند (Homeland)، بیمارستان عمومی (General Hospital) و فیلم بن هور شناخته شده است.

نقد سریال Counterpart

سریال Counterpart در کنار نشان دادن دو دنیای موازی با سرنوشت های متفاوت از نظر تکنولوژی، پزشکی، دولت‌ها، اجتماع‌‌ها و …، به بررسی انتخاب‌های فرد در زندگی و نقش آن در تعیین سرنوشت و زندگی می‌پردازد؛  انتخاب‌های ساده در زندگی روزمره که می‌تواند از ما موجودات متفاوتی بسازد. سریال همتا داستانی جاسوسی درباره مردم در دنیای مشابه که با یک دیوار از هم جدا شده‌اند را روایت می کند که یادآور دیوار برلین است، دیواری که حتی سه دهه بعد از فروپاشی در ناخودآگاه عمومی پابرجا مانده است.

داستان سریال همتا

سی سال قبل، دستکاری‌های کوانتومی دانشمندان برلین شرقی باعث ایجاد یک جهان موازی شده است. هاوارد سیلک (با بازی جی کی سیمونز) یک کارمند معمولی با درجه امنیتی پایین است که در سازمان ملل در شهر برلین مشغول به کار است. بعد از مدتی فعالیت در این سازمان، سیلک متوجه می‌شود که کارفرمایان او تمام این مدت از دریچه‌ای که راه به ابعاد و دنیاهای موازی دارد، محافظت می‌کنند. ماموران رده بالای این سازمان برای جلوگیری از یک توطئه امنیتی، سیلک را با همتای خود روبرو می‌کنند و او ناگهان به جنگ سرد مخفی میان جهان‌ها راه می‌یابد.

تریلر سریال

برای این‌که بیشتر با فضای سریال Counterpart (همتا) آشنا شوید، تریلر سریال را در ادامه مشاهده کنید:

 

اگر سریال Counterpart (همتا) را تماشا کردید، نظر خود درباره سریال را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

نظر شما چیست؟

Pin It