این روزها که بسیاری از مکان‌های تفریحی همچون سینما تعطیل است، تماشای فیلم و سریال در خانه یکی از بهترین کارهایی که برای سرگرمی می‌توان انجام داد. ما در مجله ویتال هر هفته یک فیلم یا سریال را در بخش پیشنهاد هفته به شما معرفی می‌کنیم. پیشنهاد این هفته، سریال Defending Jacob یا دفاع از جیکوب است که در ادامه با جزئیات این سریال بیشتر آشنا می‌شوید.

سریال Defending Jacob (دفاع از جیکوب)

ژانر: درام، معمایی، مهیج

سال شروع / پایان: ۲۰۲۰ تا کنون

سازنده: مارک بامبک

بازیگران: کریس ایوانز، میشل داکری، جیدن لیبرهر

تعداد فصل‌ها: ۱

زبان سریال دفاع از جیکوب : انگلیسی

IMDb: ۸/۴

امتیاز راتن تومیتوز: ۶۴٪

سریال Defending Jacob

مینی سریال Defending Jacob (دفاع از جیکوب) درامی جنایی و معمایی است که بر اساس رمانی به همین نام نوشته ویلیام لاندی ساخته شده است. سازنده این سریال مارک بامباک و کارگردانی آن به عهده مورتن تیلدام است که فیلم‌هایی همچون بازی تقلید (The Imitation Game) و مسافران (Passengers) شناخته می‌شود که بازی تقلید در ۸ رشته نامزد دریافت جایزه اسکار شد و توانست اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی را به دست آورد.

سریال دفاع از جیکوب مینی سریالی ۸ قسمتی است که تا کنون ۵ قسمت آن از اپل تی‌وی پلاس (+Apple TV) پخش شده توانسته نظر مثبت مخاطبان و منتقدین فیلم و سریال را به دست آورد. سریال تصویری از خانواده‌ای خوشبخت زیر فشار بسیار زیاد به تصویر می‌کشد و سوال‌هایی همچون «آیا ما کسانی که فکر می‌کنیم از هرکسی به ما نزدیک‌تر هستند می‌شناسیم؟» یا «اگر یکی از اعضای خانواده مرتکب جرمی شود ما می‌توانیم آن را نادیده بگیریم؟» را مطرح می‌کند. شما چطور؟ بین اصول اخلاقی و عشق به فرزند کدامیک را انتخاب می‌کنید؟

سریال Defending Jacob

خلاصه سریال دفاع از جیکوب

داستان سریال Defending Jacob درباره جنایت هولناکی است که در شهری کوچک در ماساچوست اتفاق می‌افتد؛ پسری ۱۴ ساله در راه مدرسه با ضربات چاقو به قتل می‌رسد. اندی دستیار دادستان موفقی است که خانواده‌ای خوشبخت دارد و پس از این اتفاقات تحقیقات قتل را در دست می‌گیرد. اما شواهد پسر خودش، جیکوب، را مظنون اصلی نشان می‌دهد. وقتی جیکوب به اتهام قتل بازداشت می‌شود اندی و همسرش به دنبال رفع اتهام از جیکوب هستند اما در این راه کم کم تردید نیز در آن‌ها پیدا می‌شود.

تریلر سریال

برای این که بیشتر با فضای معمایی و دلهره‌آور سریال Defending Jacob (دفاع از جیکوب) آشنا شوید، تریلر سریال را تماشا کنید:

 

اگر سریال Defending Jacob (دفاع از جیکوب) را تماشا کرده‌اید، نظر خود درباره سریال را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

نظر شما چیست؟

Pin It