این هفته یک سریال بلژیکی ببینیم؟ پنجشنبه‌ای دیگر از راه رسید و مطابق روال هر هفته مجله ویتال در بخش پیشنهاد فیلم و سریال یک فیلم یا سریال برای تماشا در تعطیلات آخر هفته به شما معرفی می‌کنیم. این هفته به سراغ سریال جنایی و معمایی محصول بلژیک رفته‌ایم. پیشنهاد این هفته ما سریال Hotel Beau Sejour (هتل بو سژور) است که در ادامه با جزئیات این سریال بیشتر آشنا می‌شوید.

سریال Hotel Beau Sejour – هتل بو سژور

ژانر: جنایی، درام، معمایی

سال شروع / پایان: ۲۰۱۷

سازنده: برت ون دائل، بنجامین اسپرنجرز، ناتالی بستینز

بازیگران: لین ون روین، کریس کاپنس، شارلوت تیمرز، اینجه پاولسن

تعداد فصل‌ها: ۱

زبان سریال هتل بو سژور : فلامان

IMDb: ۷/۸

امتیار راتن تومیتوز: ۹۸٪

سریال Hotel Beau Sejour

سریال Hotel Beau Sejour (هتل بو سژور) سریالی آنتولوژی (هر فصل داستانی جداگانه دارد) در ژانر جنایی معمایی محصول کشور بلژیک است که در سال ۲۰۱۷ در شبکه‌های بلژیک و فرانسه و پس ار آن از سرویس پخش نتفلیکس پخش شد و توانست نظر مثبت منتقدان و مخاطبان را به دست آورد. معنی اسم سریال در واقع هتل زیبا یا اقامتگاه زیبا است و در واقعیت هتلی است در شهر دیلسان-ستوکم بلژیک؛ پدر یکی از سازندگان سریال (ناتالی بستینز) ده سال قبل از ساخت سریال در این هتل اقامت داشته است. این اقامت و همچنین کشته شدن ۵ بچه توسط یک قاتل زنجیره‌ای به نام مارک دوترو موجب شکل‌گیری ایده ساخت این سریال شد. نحوه بررسی پرونده این قاتل زنجیره‌ای توسط پلیس به شدت مورد انتقاد مردم بلژیک قرار گرفت؛ چرا که از زمان بازداشت تا سالی که اولین دادگاه او برگزار و محاکمه شد، حدودا ۸ سال طول کشید. به گفته بسیاری این کم کاری پلیس به دلیل وجود فساد و حتی دست داشتن چند سیاستمدار به تعویق می‌افتاده است.

سریال هتل بو سژور

منتقدان بازی بازیگر اصلی سریال هتل بو سژور ، یعنی لین ون روین (Lynn Van Royen) را که در زمان فیلمبرداری ۲۸ سال سن داشت و دومین فرزند خود را باردار بود ستودند. استیون کینگ، نویسنده مشهور داستان‌های ترسناک، در توییتی این سریال را ستود و آن را سریالی درخشان، غیرعادی و عجیب خطاب کرد.

داستان سریال هتل بو سژور

داستان سریال Hotel Beau Sejour درباره دختر نوجوانی به نام کاتو است که در شهر کوچکی در نزدیکی مرز بلژیک و دانمارک زندگی می‌کند و به صورت اتفاقی در هتلی به نام بو سژور (اقامتگاه زیبا) از خواب بیدار می‌شود. بعد از گذشت چند دقیقه جسد خودش را در حمام پیدا می‌کند! او که به یاد ندارد چطور وارد این هتل شده و چه اتفاقی برای او افتاده از هتل بیرون می‌آید متوجه می‌شود که کسی او را نمی‌بیند و تنها تعداد کمی قادر به دیدن او هستند!

تریلر سریال

برای این‌که بیشتر با فضای سریال Hotel Beau Sejour (هتل بو سژور) آشنا شوید، تریلر آن را در ادامه تماشا کنید:

 

اگر سریال Hotel Beau Sejour (هتل بو سژور) را تماشا کردید، نظر خود درباره سریال را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

نظر شما چیست؟

Pin It