آخر هفته‌ها بهترین فرصت برای سرزدن به سینما یا تماشای فیلم و سریال است. ما در مجله ویتال هر هفته یک فیلم یا سریال را در بخش پیشنهاد هفته به شما معرفی می‌کنیم. پیشنهاد این هفته، سریال Killing Eve یا کشتن ایو است که در ادامه با جزئیات این سریال بیشتر آشنا می‌شوید.

سریال Killing Eve – کشتن ایو

ژانر: اکشن، ماجراجویی، درام

سال شروع / پایان: ۲۰۱۸ تا کنون

سازنده: فیبی والر بریج، امرالد فنل

بازیگران: ساندرا اوه ، جودی کومر ، فیونا شو

تعداد فصل‌ها: ۲

زبان سریال: انگلیسی

IMDb: ۸/۳

امتیاز راتن تومیتوز: ۹۴٪

سریال Killing Eve

سریال Killing Eve (کشتن ایو) یک درام ماجراجویی است که بر اساس مجموعه رمان‌های ویلانل نوشته لوک جنینگز ساخته شده و از شبکه بی‌بی‌سی آمریکا پخش شده است. تا کنون دو فصل از این سریال ساخته شده است و قرار است ۲ فصل دیگر در سال ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ پخش شود. «کشتن ایو» که موفق به دریافت جوایز زیادی همچون جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر زن نقش اصلی برای ساندرا اوه و جایزه آکادمی بریتانیا به عنوان بهترین سریال درام شده است.

خلاصه سریال کشتن ایو

داستان سریال درباره یک مامور ام‌آی۵ بریتانیا به نام ایو (با بازی ساندرا اوه) است که ماموریت دارد یک قاتل بین‌المللی به نام ویلانل (با بازی جودی کومر) را دستگیر کند. در راستای این ماموریت، قاتل و کارآگاه شیفته یکدیگر می‌شوند و داستان زیبا و مهیج سریال را بنا می‌کنند. «کشتن ایو» از معدود سریال‌هایی است که قهرمانان زن آن با ویژگی قهرمانان مرد اکثر فیلم‌ها و سریال‌ها نشان داده می‌شوند.

نظر شما چیست؟

Pin It