در این شرایط قرنطینه و خانه‌نشینی که دیگر سینما تعطیل است، یکی از بهترین کارهایی که برای سرگرم شدن می‌توان انجام داد، تماشای فیلم و سریال است. ما در مجله ویتال هر هفته یک فیلم یا سریال را در بخش پیشنهاد هفته به شما معرفی می‌کنیم. پیشنهاد این هفته، سریال Kingdom یا امپراطوری است که در ادامه با جزئیات این سریال بیشتر آشنا می‌شوید.

سریال Kingdom (امپراطوری)

ژانر: اکشن، ترسناک، درام تاریخی، دلهره‌آور

سال شروع / پایان: ۲۰۱۹ تا کنون

سازنده: کیم سئونگ‌هون

بازیگران: جو جی-هون، بائه دونا، ریو سونگ-ریونگ، کیم سانگ‌هو، هئو جون-ه

تعداد فصل‌ها: ۲

زبان سریال: کره ای

IMDb: ۸/۳

امتیاز راتن تومیتوز: ۹۶٪

سریال Kingdom (امپراطوری))

سریال Kingdom یا پادشاهی ، سریالی کره ای محصول ۲۰۱۹ شبکه نتفلیکس است. این سریال اولین سریال کره‌ای نتفلیکس و برگرفته از مجموعه کمیک اینترنتی به نام سرزمین خدایان (Land of the Gods) است که در زمره بهترین سریال‌های زامبی محور قرار دارد. سریال پادشاهی یا امپراطوری با استقبال گسترده‌ای روبرو شده و توانسته نقدهای مثبت و امتیازهای بالایی از IMDb و راتن تومیتوز کسب کند.

سریال جدا از صحنه‌های اکشن و ترسناک، داستانی اجتماعی و سیاسی را نیز روایت می‌کند. فاصله طبقاتی در جامعه چوسان باستان، کشمکش‌های درباریان بر سر قدرت و همچنین عواقب فاجعه بار تصمیم‌گیری بر اساس مصالح شخصی تا مصالح عام همگی بخشی از مسائل پرداخته شده در این سریال هستند.

سریال امپراطوری

خلاصه سریال پادشاهی

داستان سریال Kingdom در دوره چوسان باستان و پس از حمله ژاپن به کره اتفاق می‌افتد؛ پس از بیمار شدن پادشاه شاهزاده لی‌چانگ از این‌که نمی تواند پدرش را ببیند مشکوک شده و به دنبال علت آن می‌گردد.  برای یافتن حقیقت ماجرای بیماری پادشاه، به یکی ازشهرهای دورافتاده چوسان و پیدا کردن دکتر مخصوص پادشاه، سفر می‌کند که طی این سفر با بیماری مهلکی مواجه می‌شود.  این بیماری عجیب، افراد را بعد از مرگ به موجوداتی درنده تبدیل می‌کند که از گوشت انسان‌ها تغذیه می‌کنند.

تریلر سریال امپراطوری

برای این که بیشتر با فضای ترسناک و دلهره‌آور سریال Kingdom آشنا شوید، تریلر سریال را تماشا کنید:

 

اگر سریال سریال Kingdom (امپراطوری) را تماشا می‌کنید، نظر خود درباره سریال را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

۲ نظر

نظر شما چیست؟

Pin It