به تعطیلات آخر هفته رسیدیم و طبق روال همیشگی در مجله ویتال در بخش پیشنهاد فیلم و سریال یک فیلم یا سریال برای تماشا در این تعطیلات به شما معرفی می‌کنیم. این هفته به سراغ یک مینی سریال جنایی فرانسوی رفته‌ایم. پیشنهاد این هفته ما، سریال La Mante یا مانتیس است؛ در ادامه با جزئیات این سریال بیشتر آشنا می‌شوید.

سریال La Mante – مانتیس

ژانر: جنایی، درام، مهیج

سال شروع / پایان: ۲۰۱۷

سازنده: الکساندر لارنت

بازیگران: کارول بوکه، فرد تستوت، ژاک وبر، فردریک بل

تعداد فصل‌ها: ۱

زبان سریال La Mante : فرانسوی

IMDb: ۷/۵

سریال La Mante (مانتیس)

سریال La Mante (مانتیس) مینی‌سریالی مهیج و جنایی محصول کشور فرانسه است که در سال ۲۰۱۷ از شبکه تی‌اف ۱ فرانسه که یکی از شبکه‌های تلویزیونی مهم در کشور فرانسه است پخش شد و پس از آن در شبکه نتفلیکس منتشر شد. سریال توانست نظر مثبت مخاطبان و منتقدان را به دست آورد و حتی استیون کینگ، نویسنده آمریکایی مشهور داستان‌های ترسناک طی یک توییت از این سریال فرانسوی تعریف کرد که موجب شد توجهات بیشتری به این سریال شود.

سریال La Mante (مانتیس)

مانتیس نام یک حشره است که در زبان فارسی بیشتر با نام آخوندک شناخته می‌شود. علت انتخاب این نام برای سریال به خاطر شیوه قتل‌های قاتل سریالی آن است که همانند این حشره بعد از دوستی و نزدیک شدن به مردها اقدام به کشتن آن‌ها به فجیع‌ترین روش ممکن می‌کرد و با زجر کشیدن طعمه خود لذت می‌برد. البته سریال مانتیس در کنار بدترین صفات انسانی، وجهه دیگر از آن را نیز به تصویر می‌کشد که آن هم حس مادری است که مادر در هر شرایطی علاقه‌اش به فرزندش کم نمی‌شود.

داستان سریال مانتیس

یک قاتل سریالی به نام ژان دبر که به خاطر شیوه قتل‌هایش با نام مانتیس شناخته می‌شود، تصمیم می‌گیرد برای پیدا کردن و به دام انداختن یک قاتل زنجیره‌ای دیگر که از سبک و سیاق او در کشتن افراد تقلید می‌کند، با پلیس همکاری کند.

تریلر سریال

برای این‌که بیشتر با فضای سریال La Mante (مانتیس) آشنا شوید، تریلر آن را در ادامه تماشا کنید:

 

اگر سریال La Mante (مانتیس) را تماشا کردید، نظر خود درباره سریال را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

۱ نظر

  1. سلام ، دوستان ، من تو خیلی از سایت ها گشتم برای دانلودش و فقط تو سایت سلام زبان فرانسه یا همون های فرنچ بودش البته بایستی اشتراک بخرین !
    سریال قشنگی بودش و تقابل یه مادر و پسر رو به تصویر میشکه حتما ببینیدش !

نظر شما چیست؟

Pin It