آخر هفته‌ها بهترین فرصت برای سرزدن به سینما یا تماشای فیلم و سریال است. ما در مجله ویتال هر هفته یک فیلم یا سریال را در بخش پیشنهاد هفته به شما معرفی می‌کنیم. پیشنهاد این هفته، سریال Outsider یا بیگانه است که در ادامه با جزئیات این سریال بیشتر آشنا می‌شوید.

سریال Outsider – بیگانه

ژانر: درام، جنایی، معمایی

سال شروع / پایان: ۲۰۲۰ تا کنون

سازنده: ریچارد پرایس

بازیگران: بن مندلسون، بیل کمپ، جرمی باب، جولیان نیکلسون

تعداد فصل‌ها: ۱

زبان سریال: انگلیسی

IMDb: ۸/۶

امتیاز راتن تومیتوز: ۸۱٪

سریال Outsider

سریال Outsider یک مینی سریال درام و ترسناک محصول سال ۲۰۲۰ و بر اساس رمان بیگانه نوشته استیون کینگ است. استیون کینگ که عمده شهرتش برای خلق آثار ترسناک و خیالپردازی است، مدت‌های زیادی است که داستان‌هایش به سینما راه یافته است؛ از جمله این فیلم‌های سینمایی که بر اساس داستان‌های او خلق شده‌اند می‌توان به درخشش (به کارگردانی استنلی کوبریک)، آن (It به کارگردانی اندی موشیاتی)، مسیر سبز (به کارگردانی فرانک دارابونت)، رستگاری در شاوشنک (به کارگردانی فرانک دارابونت)، مه (به کارگردانی فرانک دارابونت) و فیلم ارواح (به کارگردانی استن وینستون و بازی مایکل جکسون) اشاره کرد.

مینی سریال ۱۰ قسمتی بیگانه که تا کنون ۹ قسمت آن منتشر شده توانسته امتیازهای بالایی از کاربران و منتقدان IMDb (امتیاز ۸/۶) و همچنین راتن تومیتوز (۸۱٪) دریافت کند.

سریال Outsider - بیگانه

خلاصه سریال بیگانه

سریال Outsider داستانی را روایت می کند که در آن کارآگاهی به نام رالف اندرسون تحقیقاتش را درباره قتل پسر بچه‌ای ۱۱ ساله که جسدش متلاشی شده آغاز کرده است؛ با این‌که به نظر می‌رسد معلمش قاتل است اما شرایط بسیار مرموز است؛ بنابراین در این راه از یک کارآگاه خصوصی نابغه به نام هالی گیبسون کمک می‌گیرد.

تریلر سریال

برای این که بیشتر با فضای مرموز و استرس‌آور سریال Outsider آشنا شوید، تریلر سریال را تماشا کنید:

 

اگر سریال Outsider (بیگانه) را تماشا می‌کنید، نظر خود درباره سریال را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

۱ نظر

نظر شما چیست؟

Pin It