آخر هفته‌ها فرصت مناسبی برای تماشای فیلم و سریال است. ما در مجله ویتال در بخش پیشنهاد فیلم و سریال یک فیلم یا سریال برای تماشا در تعطیلات آخر هفته به شما معرفی می‌کنیم. این هفته به سراغ یک مینی سریال جنایی درام از کشور سوئد رفته‌ایم. پیشنهاد این هفته ما، سریال Quicksand یا ریگ روان است؛ در ادامه با جزئیات این سریال بیشتر آشنا می‌شوید.

سریال Quicksand – ریگ روان

ژانر: درام، جنایی

سال شروع / پایان: ۲۰۱۹

سازنده: پانتوس ادگرن، مارتینا هاکانسون

بازیگران:هانا آردن، فلیکس سندمن، ویلیام اسپتز، الا رپیچ، دیوید دنسیک، روبن سلمندر

تعداد فصل‌ها: ۱

زبان سریال Quicksand : سوئدی

IMDb: ۷/۵

سریال Quicksand - ریگ روان

سریال Quicksand (ریگ روان) که نام اصلی آن در سوئد Störst av allt به معنی بزرگ‌تر از همه است، یک مینی سریال ۶ قسمته سوئدی در ژانر درام و جنایی است که بر اساس رمانی به همین نام نوشته مالین پرسون جیولیتو ساخته شده است. این رمان در سال ۲۰۱۶ منتشر شد و در همان سال جایزه بهترین رمان جنایی سوئد را دریافت کرد و سال ۲۰۱۷ جایزه گلس کی (Glass Key award) را از آن خود کرد. سریال ریگ روان اولین سریال سوئدی زبان نتفلیکس است که در سال ۲۰۱۹ از این شبکه پخش شد.

سریال Quicksand توانست نظر مثبت منتقدان و مخاطبان را به دست آورد و بسیاری شیوه روایی آن و همچنین بازی بازیگران را ستودند. گرچه داستان این سریال بر اساس واقعیت نیست اما رویدادهای تلخی را روایت می‌کند که به واسطه نابرابری‌های اجتماعی در کشور سوئد رخ داده است.

سریال Quicksand - ریگ روان

داستان سریال ریگ روان

در پی وقوع تیراندازی در یکی از دبیرستان‌های کشور سوئد، دختری ۱۸ ساله به نام «ماجا نوربرگ» به اتهام قتل بازداشت می‌شود، اما پس از کشف شواهدی جدید در مورد حادثه مذکور، اتهام او در هاله‌ای از ابهام قرار می‌گیرد و…

تریلر سریال

برای این‌که بیشتر با فضای سریال Quicksand (ریگ روان) آشنا شوید، تریلر آن را در ادامه تماشا کنید:

 

اگر سریال Quicksand (ریگ روان) را تماشا کردید، نظر خود درباره سریال را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

نظر شما چیست؟

Pin It