آخر هفته‌ها فرصتی مناسب برای تماشای فیلم و سریال‌هایی است که در طول هفته وقت کافی برای تماشای آن‌ها نداشته‌ایم. ما در مجله ویتال هر هفته یک فیلم یا سریال را در بخش پیشنهاد فیلم و سریال به شما معرفی می‌کنیم. پیشنهاد این هفته، سریال Tell Me a Story یا یک داستان برایم بگو است که در ادامه با جزئیات این سریال بیشتر آشنا می‌شوید.

سریال Tell Me a Story (یک داستان برایم بگو)

ژانر: درام، تریلر روانشناختی

سال شروع / پایان: ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۰

سازنده: کوین ویلیامسون

بازیگران: جیمز ووک، بیلی مگنوسن، دانیا رامیرز، دانیل کمبل

تعداد فصل‌ها: ۲

زبان سریال یک داستان برایم بگو : انگلیسی

IMDb: ۷/۲

امتیار راتن تومیتوز: ۶۰٪

سریال Tell Me a Story

سریال Tell Me a Story (یک داستان برایم بگو) تریلری روانشناختی ساخته کوین ویلیامسون برای شیکه CBS است که بر اساس سریالی اسپانیایی به  همین نام (Cuéntame un cuento) ساخته شده است. کوین ویلیامسون ، سازنده سریال، که عمده شهرتش به خاطر مجموعه‌های ترسناکش مشهور است. از ساخته‌های او می‌توان به نهر داوسون (Dawson’s Creek)، خاطرات خون‌آشام (The Vampire Diaries)، پیروی (The Following)، استاکر (Stalker) و نویسندگی مجموع فیلم‌های جیغ (Scream) اشاره کرد.

سریال یک داستان برایم بگو

سریال یک داستان برایم بگو داستان‌های مشهور عامیانه را به صورت تریلر روانشناختی مدرن به تصویر می‌کشد. هر فصل این سریال آنتولوژی چند داستان مشهور را به هم مرتبط کرده و داستانی مهیج، پیچیده و تاریک و از دیدگاههای روان‌شناسانه بازگو می‌کند. بازیگران هر فصل نیز متفاوت هستند. این سریال در دو فصل ده قسمتی پخش شده و فصل سوم آن توسط شبکه CBS  کنسل شده است؛ از آنجایی که هر فصل داستان جداگانه دارد لطمه‌ای به داستان‌گویی آن وارد نشده است.

سریال Tell Me a Story

داستان سریال یک داستان برایم بگو

فصل اول سریال Tell Me a Story (یک داستان برایم بگو) در فضای نیویورک مدرن اتفاق می‌افتد؛ سه داستان مشهور سه خوک کوچک (The Three Little Pigs) ، هانسل و گرتل (Hansel and Gretel) و شنل قرمزی (Little Red Riding Hood) را در هم آمیخته و به داستانی حماسی و ویرانگر درباره‌ عشق، فقدان، حرص، انتقام و قتل تبدیل کرده است. فصل دوم با شخصیت‌های جدیدش، داستان‌های شاهزاده افسانه‌ای همچون دیو و دلبر (Beauty and the Beast)، زیبای خفته (Sleeping Beauty) و سیندرلا (Cinderella) است. همه داستان‌ها به گونه‌ای است که انگار قبلا آن‌ها را نشنیده‌اید.

تریلر سریال

برای این‌که بیشتر با فضای سریال یک داستان برایم بگو آشنا شوید، تریلر سریال را در ادامه مشاهده کنید:

 

اگر سریال Tell Me a Story (یک داستان برایم بگو) را تماشا کردید، نظر خود درباره سریال را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

نظر شما چیست؟

Pin It