آخر هفته‌ها بهترین فرصت برای سرزدن به سینما یا تماشای فیلم و سریال است. ما در مجله ویتال هر هفته یک فیلم یا سریال را در بخش پیشنهاد هفته به شما معرفی می‌کنیم. پیشنهاد این هفته، سریال The Morning Show یا برنامه صبحگاهی است که در ادامه با جزئیات این سریال بیشتر آشنا می‌شوید.

سریال The Morning Show

ژانر: درام

سال شروع / پایان: ۲۰۱۹ تا کنون

سازنده: جی کارسون

بازیگران: جنیفر انیستون ، ریس ویترسپون ، استیو کرل ، بیلی کروداپ

تعداد فصل‌ها: ۱

زبان سریال: انگلیسی

IMDb: ۸/۴

امتیاز راتن تومیتوز: ۶۱٪

سریال The Morning Show

سریال درام «برنامه صبحگاهی» محصول سرویس استریم Apple TV Plus است که بازیگرانی همچون جنیفر انیستون و ریس ویترسپون در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. سازنده این سریال جی کارسون است که سریال را با الهام از کتاب «بهترین برنامه صبحگاهی: درون دنیای کشنده تلویزیون صبحگاهی» نوشته برایان استلتر، روزنامه‌نگار آمریکایی ساخته است. این سریال که با استقبال بالایی مواجه شده است توانسته جایزه بهترین بازیگر زن برای جنیفر انیستون و بهترین بازیگر مکمل مرد برای بیلی کروداپ به ارمغان آورد.

خلاصه سریال برنامه صبحگاهی

الکس لوی ( با بازی جنیفر انیستون) و میچ کسلر (با بازی استیو کارل) مجری‌های برنامه‌ صبحگاهی در آمریکا هستند. میچ کسلر که ۱۵ سال است همکار الکس است، به دلیل اتهام جنسی از کار اخراج می‌شود. در همین حال، یک خبرنگار به نام بردلی جکسون (با بازی ریس ویترسپون) با تصمیمات آنی و بدون فکرش، الکس را به دنیای جدیدی از ژورنالیسم تلویزیونی وارد می‌کند. سریال در واقع پشت صحنه‌ای از زندگی افرادی است که در تاک شوهای صبحگاهی در مقابل و پشت دوربین قرار می‌گیرند و کار می‌کنند.

نظر شما چیست؟

Pin It