این هفته چه سریالی ببینیم؟ باز هم تعطیلات آخر هفته از راه رسید و طبق روال همیشگی در مجله ویتال در بخش پیشنهاد فیلم و سریال یک فیلم یا سریال برای تماشا در این تعطیلات به شما معرفی می‌کنیم. این هفته به سراغ یک مینی سریال جدید و جذاب با بازی نیکول کیدمن رفته‌ایم. پیشنهاد این هفته ما سریال The Undoing‎ (فروپاشی) است که در ادامه با جزئیات این سریال بیشتر آشنا می‌شوید.

سریال The Undoing‎ – فروپاشی

ژانر: درام، مهیج

سال شروع / پایان: ۲۰۲۰

سازنده: دیوید ای کلی

کارگردان: سوزان بیر

بازیگران: نیکول کیدمن، هیو گرانت، ادگار رامیرز، نوآ جوپ، لی‌لی ریب

تعداد فصل‌ها: ۱

زبان سریال فروپاشی : انگلیسی

IMDb: ۸/۲

امتیار راتن تومیتوز: ۷۵٪

سریال The Undoing‎ (فروپاشی)

سریال The Undoing (فروپاشی) مینی‌سریالی درام و تریلر روانشناسی ساخته دیوید ای کلی و بازی نیکول کیدمن و هیو گرانت است که بر اساس رمانی به نام باید می‌دانستی (You Should Have Known) نوشته جین هانف کورلیتز (Jean Hanff Korelitz) ساخته شده است. محبوبیت این کتاب در سراسر دنیا تا حدی بوده که به ۱۸ زبان زنده ترجمه و چاپ شده است.

پخش این سریال از چهارم آبان ماه آغاز شده و تاکنون سه قسمت از آن پخش شده است. این سریال که از شبکه HBO پخش می‌شود، دومین همکاری نیکول کیدمن پس از سریال دروغ‌های کوچک بزرگ (Big Little Lies) با دیوید ای کلی، سازنده این سریال است و با توجه به امتیازهای خوب و استقبال مخاطبان، انتظار می‌رود که سریال فروپاشی به یکی از بهترین سریال های HBO تبدیل شود. دیوید ای کلی علاوه بر سریال دروغ‌های کوچک بزرگ و فروپاشی، سریال‌هایی همچون آقای مرسدس (Mr. Mercedes) و بوستون لیگال (Boston Legal) را در کارنامه خود دارد.

معرفی سریال The Undoing‎ (فروپاشی)

سریال فروپاشی اگر به لحاظ احساسی از سریال دروغ‌های کوچک بزرگ درگیرکننده‌تر نباشد اما قطعا جذابیتی دارد که با سرعتی نفس‌گیر و نقش‌آفرینی‌هایی گیرا و همچنین معمایی مجذوب‌کننده مخاطب را به خود جذب می‌کند. عناصر رمزآلود و هیجان‌انگیز در این سریال به خوبی اجرا شده‌اند و بازیگران همگی بازی بی‌نقصی از خود ارائه داده‌اند.

داستان سریال فروپاشی

سریال The Undoing داستان گریس (روانشناس) و جاناتان فریزر (دکتر انکولوژیست) را روایت می‌کند که به همراه پسرشان در نیویورک زندگی خوبی دارند. وقتی جسد یکی از والدین مدرسه پسر آن‌ها در حالی‌که با خشونت تمام به قتل رسیده است پیدا می‌شود و در همان حال شوهر گریس یعنی جاناتان نیز ناپدید می‌شود.  این اتفاقات باعث می‌شود در زندگی به نظر عالی گریس شکافی ایجاد شود. او باید این فاجعه گسترده و عمومی شده را پشت سر بگذارد و زندگی تازه‌ای برای خود و کودکش را شروع کند.

تریلر سریال

برای این‌که بیشتر با فضای سریال The Undoing (فروپاشی) آشنا شوید، تریلر آن را در ادامه تماشا کنید:

 

اگر سریال The Undoing‎ (فروپاشی) را تماشا کردید، نظر خود درباره سریال را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

نظر شما چیست؟

Pin It