آخر هفته‌ها و در حال حاضر به جای رفتن به سینما ، بهترین فرصت برای تماشای فیلم و سریال است. ما در مجله ویتال هر هفته یک فیلم یا سریال را در بخش پیشنهاد هفته به شما معرفی می‌کنیم. پیشنهاد این هفته، سریال Uspjeh یا موفقیت (Success) است که در ادامه با جزئیات این سریال بیشتر آشنا می‌شوید.

سریال Uspjeh – موفقیت

ژانر: درام، جنایی

سال شروع / پایان: ۲۰۱۹ تا کنون

سازنده: دانیس تانوویچ

بازیگران: اولیکس فهمیو، ایوا میهالیچ، فیلیپ مایر

تعداد فصل‌ها: ۱

زبان سریال Uspjeh : کرواسیایی

IMDb: ۸

سریال Uspjeh

سریال Uspjeh یا موفقیت اولین سریال کراوسیایی شبکه HBO است که در ژانویه ۲۰۱۹ در ۶ قسمت پخش شد. فیلمنامه سریال نوشته مرجان آلچوسکی بوده که مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و فیلمبرداری آن در پایتخت کرواسی، یعنی زاگرب انجام شده است. کارگردان سریال، دانیس تانوویچ را بیشتر برای کارگردانی فیلم‌های همچون سرزمین هیچکس (No Man’s Land) می‌شناسند که در سال ۲۰۰۱ برای آن جایزه اسکار و گلدن گلوب بهترین فیلم خارجی و همچنین جایزه بهترین فیلمنامه را از جشنواره کن و جشنواره فیلم اروپا  را به دست آورد. بسیاری سریال Uspjeh را در نقد جامعه مدرن می دانند که مسائل مختلفی از جمله فساد و مسئولیت اجتماعی را در قالب داستانی جنایی و مهیج بیان می‌کند. سریال موفقیت توانسته جوایزی نیز به دست آورد.

سریال Uspjeh 2019

خلاصه سریال Success

سریال Success درباره چهار غریبه با نام‌های بلانکا، هریس، کیکی و وینکا با چهار زندگی متفاوت است که به صورت اتفاقی درگیر یک قتل می‌شوند. زندگی آن‌ها برای محافظت از خودشان و یکدیگر دچار تغییرات بزرگی می‌شود و برای مخفی کردن این قتل درگیر اتفاقات دیگری نیز می‌شوند.

تریلر سریال

برای این‌ که بیشتر با فضای جنایی و هیجان انگیز سریال Uspjeh یا موفقیت (Success) آشنا شوید، تریلر سریال را در پایین مشاهده کنید:

 

اگر سریال Success (موفقیت) را تماشا کرده‌اید، نظر خود درباره سریال را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

۲ نظر

نظر شما چیست؟

Pin It