طبق روال همیشگی در مجله ویتال که هر هفته یک فیلم یا سریال را در بخش پیشنهاد فیلم و سریال به شما معرفی می‌کنیم، این هفته نیز به سراغ یک سریال مهیج اسپانیایی رفته‌ایم. پیشنهاد این هفته، سریال Vis a Vis (رو در رو) است که بیشتر با نام سریال Locked Up یا زندانی شده معروف است؛ در ادامه با جزئیات این سریال بیشتر آشنا می‌شوید.

سریال Vis a Vis – رو در رو (زندانی شده)

ژانر: درام، مهیج

سال شروع / پایان: ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹

سازنده: الکس پینا، ایوان اسکوبار، لستر مارتینز، دنیل اکیجا

بازیگران: مگی سیوانتوس، نجوا نیمری، کارلوس هیپولیتو، آلبا فلورس

تعداد فصل‌ها: ۵

زبان سریال Locked Up : اسپانیایی

IMDb: ۸/۲

امتیار راتن تومیتوز: ۸۲٪

سریال Locked Up

سریال Vis a Vis (رو در رو) سریالی درام و مهیج ساخت کشور اسپانیا است که بیشتر با نام سریال Locked Up (زندانی شده) شناخته می‌شود. سریال زندانی شده توسط الکس پینا و تعدادی دیگر ساخته شده که الکس پینا بیشتر به خاطر سریال سرقت پول (Money Heist) شناخته می‌شود و در سال ۲۰۱۹ به عنوان بهترین شورانر بین‌المللی سال ۲۰۱۹ شناخته شد.

سریال Locked Up با استقبال مخاطبان و منتقدان روبرو شد و توانست امتیازهای خوبی را از هر دو طرف دریافت کند. گرچه بسیاری آن را با سریال آمریکایی نارنجی مد جدید است (Orange is The New Black) مقایسه کردند اما پس از تماشای فصل اول منتقدان اظهار داشتند که تم این سریال بیشتر مهیج است در صورتی که سریال نارنجی مد جدید است درامی کمدی محسوب می‌شود.

سریال زندانی شده

سریال Vis a Vis ابتدا در سال ۲۰۱۵ از شبکه آنتنا ۳ (Antena 3) اسپانیا پخش شد؛ اما پس از فصل دوم شبکه فاکس اسپانیا پخش این سریال را به  عهده ‌گرفت که تبدیل به یکی از پربیننده‌ترین سریال‌های این شبکه شد. نتفلیکس نیز پخش جهانی آن را پس از اتمام برعهده گرفت. این سریال توانسته جوایز مختلفی همچون جایزه بهترین بازیگر زن انداس و انجمن بازیگران اسپانیا برای مگی سیوانتوس و همچنین جایزه بهترین سریال را از چند جشنواره مختلف به دست آورد.

یکی از نقات قوت سریال Locked Up ، بازی‌های قوی بازیگران آن است. شاید موضوع زندگی زنان در زندان موضوع جدیدی نباشد اما هیجانی که مدام در جریان است موجب می‌شود که بیننده سریال را تا انتها دنبال کند.

سریال Locked Up

داستان سریال Locked Up

ماکارنا فریرو زن جوان و ساده‌ای است که عاشق رئیس خود می‌شود و به خاطر او قوانین را زیرپا گذاشته و مرتکب جرمی می‌شود. حال او باید عواقب کارش را در زندانی با امنیت بالا در کنار زندانیان خطرناک ببیند. در این زندان مشکلات و حوادثی برایش اتفاق می‌افتد و داستانی مهیج را رقم می‌زند.

تریلر سریال زندانی شده

برای این‌که بیشتر با فضای سریال Vis a Vis (رو در رو یا زندانی شده) آشنا شوید، تریلر آن را در ادامه تماشا کنید:

 

اگر سریال Vis a Vis (رو در رو) یا به انگلیسی سریال Locked Up (زندانی شده) را تماشا کردید، نظر خود درباره سریال را با ما و دیگر مخاطبان مجله ویتال کامنت کنید.

۲ نظر

نظر شما چیست؟

Pin It