فیلم Tenet (تنت) یه کارگردانی کریستوفر نولان یکی از مورد انتظارترین و به عقیده بسیاری از فیلمبازان و علاقمندان به سینما یکی از بهترین فیلم های سال است. مطابق آخرین اخبار سینما و تلویزیون مجله ویتال ، شرکت برادران وارنر تریلر جدیدی از فیلم تنت منتشر کرده است. تریلر جدید فیلم Tenet سوالات بیشتری را مطرح می‌کند و ما را با دنیای دیوانه‌وار کریستوفر نولان بیشتر آشنا می‌کند.

تریلر جدید فیلم Tenet

کریستوفر نولان یکی از مهم‌ترین و پرفروش ترین کارگردانان حال حاضر در دنیا است که فیلم‌هایش با استقبال گسترده‌ای روبرو می‌شود. نولان که از تاثیرگذارترین کاگردان‌های سینما است آثاری همچون یادگاری (Memento)، تلقین (Inception)، ، دانکرک (Dunkirk) که یکی از بهترین فیلم های جنگی تمام دوران‌ها است، بی‌خوابی (Insomnia)، پرستیژ (The Prestige)، میان‌ستاره‌ای (Interstellar) سه‌گانه‌ شوالیه تاریکی که یکی از بهترین سه گانه های تاریخ سینما است را در کارنامه خود دارد.

فیلم Tenet که به عقیده بسیاری قرار است یکی از بهترین فیلم های نولان باشد، پرخرج‌ترین فیلم اورجینال یازده سال اخیر سینما است. این فیلم قرار است در همان تاریخی که قبلا اعلام کرده بودند، یعنی هفدهم ژوئیه ۲۰۲۰ ( ۲۷ تیر سال ۹۹) اکران شود. تریلر جدید فیلم Tenet را با زیرنویس فارسی در ادامه مشاهده کنید:

 

همان‌طور که دیدید، تریلر جدید فیلم Tenet چند صحنه فیلمبرداری بزرگ در کشورهای مختلف نشان داده شد و گفته می‌شود تا جای ممکن از جلوه‌های ویژه کامپویتری حداقلی استفاده شده و حتی صحنه انفجار بویینگ ۷۴۷ هم با انفجار واقعی یک هواپیما و تمامی اجسام خلق شده است. در صحنه دیگری از تریلر جدید فیلم تنت تیراندازی در یک تالار کنسرت نشان داد که پر از مردمی بود که بیهوش شده بودند. به گفته دو شخصیت اصلی فیلم آن ها برای نجات جان افرادی در آینده و همچنین جریان برعکس زمان اشاره کردند. حال باید دید این فیلم جدید قرار است تا چه اندازه با ذهن ما بازی کند!

تریلر جدید فیلم Tenet همچنین در بازی فورتنایت چپتر ۲ نمایش داده شد و اعلام شد که تابستان امسال یکی از فیلم‌های نولان به صورت کامل در فورتنایت نمایش داده می‌شود.

اگر به سینما و تلویزیون علاقمند هستید، ما در مجله ویتال هر هفته لیست فیلم و سریال‌های مختلف را برای سلیقه‌های متفاوت به شما پیشنهاد می‌دهیم.

نظر شما چیست؟

Pin It