تاریخ پخش فصل دوم سریال The Mandalorian (مندلورین) که بسیاری از علاقمندان به این سریال منتظر آن بودند بالاخره مشخص شد. مطابق جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون مجله ویتال ، دیزنی پلاس و لوکاس فیلم با انتشار یک تصویر تاریخ فصل دوم سریال مندلورین را پیش از این گفته شده بود ممکن است در ماه اکتبر باشد، اعلام کردند.

در صفحه رسمی توییتر دیزنی پلاس با انتشار تصویری اعلام شد که پخش فصل دوم سریال The Mandalorian از روز جمعه، ۹ آبان (۳۰ اکتبر) شروع می‌شود. قرار است پخش این فصل نیز مانند فصل اول به صورت هفتگی باشد. در ادامه تصویری که دیزنی پلاس برای فصل دوم منتشر کرده را مشاهده می‌کنید.

فصل دوم سریال The Mandalorian

در این تصویر که اطلاعات مشخصی نمی‌دهد، مندلورین و بیبی یودا را می‌بینیم که در پس‌زمین تصویر خورشیدی در حال طلوع در سیاره‌ای با یک دریاچه مشخص است. مانند فصل اول، وظیفه ساخت فصل دوم سریال The Mandalorian بر عهده جان فاورو بوده است.

سریال مندلورین سریالی علمی تخیلی به سبک وسترن فضایی است که بر اساس مجموعه جنگ ستارگان (Star Wars) ساخته شده  و در واقع اسپین آف جنگ ستارگان به شمار می‌رود؛ خط زمانی این سریال پنج سال پس از بازگشت جدای (Return of the Jedi) و بیست و پنج سال قبل از نیرو برمی‌خیزد (Star Wars: The Force Awakens) قرار دارد. مندلورین‌ها طایفه‌ای جنگجو از سیاره مندلورین هستند که در سریال انیمیشنی Star Wars: The Clone Wars معرفی شدند. شکارچی جایزه‌بگیری به نام بوبا فت (Boba Fett)  تحت تاثیر ندای وجدان خود، درگیر مبارزه‌ای نابرابر با آخرین بازماندگان «امپراطوری کهکشانی» می‌شود.

نظر شما چیست؟

Pin It