طبق آخرین  اخبار سینما و تلویزیون مجله ویتال ، تریلر فصل دوم سریال The Mandalorian توسط لوکاس فیلم و دیزنی پلاس منتشر شد. چند روز پیش بود که تاریخ پخش فصل دوم سریال The Mandalorian (مندلورین) مشخص شد که موجب خوشحالی بسیاری از علاقمندان به این سریال شد؛ این خبر در صفحه توییتر دیزنی پلاس منتشر شده بود و تاریخ شروع فصل دوم مندلورین را وز جمعه، ۹ آبان (۳۰ اکتبر) اعلام کرده بود. این فصل نیز قرار است ۸ قسمت باشد.

در تریلر فصل دوم سریال The Mandalorian شاهد بازگشت شخصیت‌های این سریال، همچون بیبی یودا و مندلورین هستیم و در طول تریلر محیط‌ها، مکان‌ها و شخصیت‌های جدیدی نیز نمایش داده می‌شود که قرار است در این فصل مشاهده کنیم. در این تریلر مندلورین با گروهی از جنگنده‌های ایکس وینگ مواجه می‌شود. نیروهای ماف گیدئون هم به‌دنبال مندلورین و بیبی یودا هستند و به همین دلیل آن‌ها به دنبال پیدا کردن نیروی کمکی نیز هستند. در این تریلر آسوکا تانو نیز برای لحظاتی نشان داده می‌شود. در ادامه می‌توانید این تریلر را مشاهده کنید:

 

سریال مندلورین سریالی علمی تخیلی به سبک وسترن فضایی است که بر اساس مجموعه جنگ ستارگان (Star Wars) ساخته شده  و در واقع اسپین آف جنگ ستارگان به شمار می‌رود؛ خط زمانی این سریال پنج سال پس از بازگشت جدای (Return of the Jedi) و بیست و پنج سال قبل از نیرو برمی‌خیزد (Star Wars: The Force Awakens) قرار دارد. مندلورین‌ها طایفه‌ای جنگجو از سیاره مندلورین هستند که در سریال انیمیشنی Star Wars: The Clone Wars معرفی شدند. شکارچی جایزه‌بگیری به نام بوبا فت (Boba Fett)  تحت تاثیر ندای وجدان خود، درگیر مبارزه‌ای نابرابر با آخرین بازماندگان «امپراطوری کهکشانی» می‌شود.

نظر شما دربارع تریلر فصل دوم سریال The Mandalorian چیست؟ اگر به سینما و تلویزیون علاقمند هستید، ما در مجله ویتال هر هفته لیست و فیلم و سریال‌های مختلف را برای سلیقه‌های متفاوت به شما پیشنهاد می‌دهیم.

نظر شما چیست؟

Pin It