سریال Utopia (آرمان‌شهر) یکی از جدیدترین سریال‌های آمازون بود که حالا مطابق آخرین اخبار سینما و تلویزیون مجله ویتال، شبکه آمازون از لغو سریال Utopia که یکی از سریال‌های جدید این شبکه است، تنها پس از ساخت و انتشار یک فصل از آن خبر داد.

سریال Utopia (آرمان ‌شهر) که توسط گیلین فلین ساخته شده است، در واقع نسخه بازسازی آمریکایی یک سریال انگلیسی به همین نام است که در سال ۲۰۱۳ منتشر شده بود. سریال Utopia در ابتدا قرار بود با همکاری دیوید فینچر و گیلین فلین برای شبکه HBO تولید شود اما در نهایت حق پخش این سریال به آمازون رسید که در این پروژه دیوید فینچر دیگر همکاری نداشت. لغو سریال Utopia در حالی بود که پخش آن از مهر ماه امسال آغاز شده بود، با نقدهای متوسط و ضعیفی مواجه شده بود و در وبسایت راتن تومیتوز امتیاز ۵۱٪ را از منتقدین دریافت کرد و در IMDb امتیاز آن ۶/۷ از ده بود.

فصل اول سریال Utopia  در ۹ قسمت تولید شده بود و داستان گروهی از طرفداران کتاب‌های کمیک را دنبال می‌کند که با یک بیماری همه‌گیر مرگبار مواجه می‌شوند. از جمله بازیگرانی که در سریال آرمان‌شهر حضور داشتند می‌توان به ساشا لین، جان کیوسک، جسیکا راث، رین ویلسون، دن برد، کوری مایکل اسمیت، دسمین بورخس، کریستوفر دنهام و فرح مک‌کنزی اشاره کرد.

نظر شما درباره لغو سریال Utopia (آرمان شهر) چیست؟ اگر به سینما و تلویزیون علاقمند هستید، ما در مجله ویتال هر هفته لیست و فیلم و سریال‌های مختلف را برای سلیقه‌های متفاوت به شما پیشنهاد می‌دهیم.

۳ نظر

نظر شما چیست؟

Pin It