مدرن کردن خانه به نظر می‌رسد هزینه زیاد و قابل توجهی داشته باشد؛ چرا که به باور عمومی باید افراد زیادی را برای این کار استخدام کرده و با دردسرها و هزینه‌های زیاد خانه را به یک خانه مدرن تبدیل کنند. اما راه‌های ساده تری نیز برای مدرن کردن منزل وجود دارند که در این مطلب از دکوراسیون داخلی مجله ویتال به شما معرفی می‌کنیم.

روش های آسان برای مدرن کردن خانه

شاید خیلی از ما علاقه داشته باشیم خانه مدرن داشته باشیم اما نمی دانیم چطور دکوراسیون داخلی خود را تغییر دهیم که مدرن به نظر برسد. در این مطلب با هم می‌بینیم که چطور با چند روش ساده می‌توان خانه ای مدرن داشت!

ترکیب رنگ‌های خنثی

مدرن کردن خانه با رنگ های خنثی

یکی از روش های آسان مدرن کردن خانه، استفاده از رنگ های خنثی است. رنگ‌های خنثی برای دکوراسیون خیلی محبوب هستند؛ چرا که فضا را بزرگ‌تر نشان می‌دهند و حس آرامش می‌دهند. ترکیب رنگ‌های خنثی فضایی مدرن و زیبا بوجود می اورند. برای اینکه فضا خسته‌کننده نشود از کوسن، فرش و … با رنگی متفاوت استفاده کنید.

وسایل غیرمعمول

مدرن کردن خانه با وسایل غیرمعمول

اگر می خواهید تغییری آسان و در عین حال بزرگ به خانه خود بدهید، یه وسیله غیر معمول به فضای خانه خود اضافه کنید. از وسایل خاص و غیرمعمول برای مـدرن کردن خـانه استفاده کنید یا اگر می‌خواهید توجه زیادتری جذب کنید، از «یک» وسیله رنگی در فضای تاریک یا در فضایی با رنگ خنثی استفاده کنید.

چراغ‌هایی با طرح های هندسی

مدرن کردن خانه

یکی از راه‌های مدرن کردن خانه، عوض کردن چراغ و لوستر خانه است و چه چیزی مدرن‌تر و آسان‌تر از یک لوستر با طرح هندسی! یک لوستر با طرح هندسی به راحتی به یک اتاق روح می‌دهد.

آینه های بزرگ

مدرن کردن خانه با آینه های بزرگ

آینه همیشه یکی از ابزارهای محبوب در طراحی دکوراسیون بوده و امسال هم جزو ترندهای طراحی داخلی است؛ چرا که فضا را بزرگ‌تر نشان می‌دهد و در عین حال خانه را مدرن هم می کند. استفاده از آینه‌های بزرگ را فقط در راهرو و سرویس‌های بهداشتی محدود نکنید، اتاق های خواب، سالن پذیرایی و هرجایی که دوست دارید می‌توانید از آینه های بزرگ با اشکال مختلف برای مدرن کردن استفاده کنید. آینه های بزرگ وینتج را هم فراموش نکنید!

شما چه روشی را برای مدرن کردن خانه پیشنهاد می‌دهید؟

۲ نظر

نظر شما چیست؟

Pin It