در دنیاى لباس های اوت کوتور و فشن رده بالا یا اوت کوتور ، طراحان و برندهای لبنانی جایگاه ویژه‌ای در دنیا دارند. یکی از برندهای مطرح لباس‌های شب و اوت کوتور زیاد نکاد است. در ادامه با بیوگرافی زیاد نکاد و طراحی‌هایش آشنا می‌شویم.

بیوگرافی زیاد نکاد

زیاد نکاد (Ziad Nakad) در لبنان متولد شد؛ او از کودگی می‌دانست که وارد دنیای مد و فشن خواهد شد. نکاد از دوران نوجوانی شیفته پارچه‌های رنگی و عجیب بود و با نبوغ و خلاقیت خود برای خانواده‌اش لباس طراحی می‌کرد.

بیوگرافی زیاد نکاد

زیاد نکاد همزمان با تحصیل در رشته مد و طراحی لباس ، با کار کردن کنار طراحان مشهور و سرشناس لبنانی در زمینه اوت کوتور نیز تخصص پیدا کرد. در سال ۱۹۹۷ رویایش را با شرکت در فشن شو اوت کوتور بیروت به واقعیت رساند و از مدل‌های معروفی همچون کارن مادلر (Karen Mudler)، ناجا اورمان (NadjaUrman) و جنیفر درایور (Jennifer Driver) بهره جست.

اولین فشن شو او بازخوردهای بسیار خوبی از منتقدان دریافت کرد و سرآغازی بر فعالیت‌های حرفه‌ای او شد. برای مثال او سفارش یک کت و شلوار را برای فستیوال کن دریافت کرد.

فشن شو زیاد نکاد

زیاد آتلیه و خانه مد خود را در همان سال ۱۹۹۷ افتتاح کرد و شروع به تولید لباس‌های زنانه و لباس‌های شب کرد. لباس‌های شب او طرح‌های بسیار زنانه و دراماتیک دارد که بسیار منحصر به فرد و جذاب است. لاین‌های طراحی لباس او طیف گسترده‌ای از انواع لباس‌ها را در بر می‌گیرد؛ از لباس‌های کژوال گرفته تا اوت کوتور و لباس عروس.  قیمت لباس‌های زیاد نکاد از ٢٠٠٠ دلار به بالا بوده و لباس‌های عروس او که به سبک پر شکوه لباس‌های لبنانی است بسیار پر طرفدار می‌باشد.

نکاد در حال حاضر مرجع طراحان زیادی در لبنان ، خاورمیانه ، اروپا، آسیا ، امریکا و در سراسر دنیا است.

طراحی های زیاد نکاد

اگر به مد و فشن علاقه دارید، ما هر ماه در مجله ویتال استایل‌ ها، برندها و طراحان ایرانی و خارجی مختلفی به شما معرفی می‌کنیم. بخش فشن مجله ویتال را دنبال کنید.

۲ نظر

نظر شما چیست؟

Pin It